У Чорткові за "Подарунок Миколая" змагалося 26 команд

26 грудня 17:20
Переглядів: 145
футзал

Відкритий турнір з міні-футболу "Подарунок Миколая", присвячений дню Святого Миколая, 13-14 та 20-21 грудня тривав у Чортківському спорткомплексі "Економіст". Про це повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Організаторами заходу виступили Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" та Чортківський районний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх".

За "Подарунки Миколая" змагались 26 команд-учасниць. З них 23 команди з Чортківського району, а також представники села Поділля Заліщицького району, міст Заліщики та Копичинці.

Боротьба за перемогу була тривалою та нелегкою, адже турнір тривав з дев’ятої ранку до дев’ятої години вечора. Таким чином учасники повинні були показувати всю свою майстерність протягом тривалого часу, а це вимагає постійних систематичних тренувань, тому спонукало учасників постійно тренуватись протягом року та тримати себе у відмінній спортивній формі.

Результати ігор виявились такими: перемогу здобула команда Ягільниця-2 з Чортківського району, друге місце здобула команда Корадо з Чорткова, третє місце завоювали також чортківчани із команда Реанімації.

Переможці та призери були нагороджені кубками і грамотами від організаторів. Додамо, що подарунки від Миколая до свята отримали не лише переможці та призери турніру, але й діти, батьки яких захищають Україну в АТО, адже волонтери з Чорткова зібрали для них під час проведення цих змагань 7800 гривень. І хлопчики та дівчатка отримали подарунки від Святого Миколая  ще до завершення турніру.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: