У добру дорогу! "Говерла" (Ужгород) – "Карпати" (Львів)

27 липня 10:04
Переглядів: 394
фани карпати ультрас трибуни

27 липня 2014. 17:00. Ужгород. Стадіон «Авангард». Арбітр: Ю. Мосейчук (Чернівці).

«Карпати» в Ужгороді стартують у 24-му чемпіонаті України оновленою, але не новою командою. Є новий головний тренер. Цього разу боси «зелено-білих» поставили на …легіонера Іґора Йовічевіча. Це перший тренер-іноземець «Карпат», який чудово освоїв українську мову (!). За це йому хвала! Однак чи вихованцеві хорватського футболу вдасться втриматись у сідлі галопуючого мустанга, пересвідчимось швидко. Адже у пана Іґора своє бачення розвитку клубу і розбудови команди. Щоб там не казати, але це він проходив школу мадридськ(ОГО!) «Реала».

У західноукраїнськорму дербі з «Говерлою» «Карпати» мають більш пристойний вигляд. Бо команда позбулася орендованих футболістів, солідно пройшла тренувальний збір, чого не можна сказати про ужгородський клуб. В’ячеслав Грозний, чи не вперше опинився у такій патовій ситуації. Клуб з Ужгорода став проблемним для ПФЛ. В клубній касі немає коштів на придбання нових футболістів і на виплати заробітних плат. Дійшло навіть до повідомлення, що «Говерла» може не вийти на гру першого кола. Поки що наставник робить ставку на новачків орендованих у київському «Динамо» і місцева молодь, якій довірить місце в основі. Сподіваюся, що з цього року на Закарпатті відбудеться відродження місцевого футболу, а його вихованці вмить заповнять вимушений вакуум.

Прогнозувати тут непросто. Адже у заявці «А» «Карпат» перебувало лише 15 гравців. Та вакуум поступово заповнюється. Вчора інформаційний центр ФК «Карпати» повідомив про приєднання Дениса Кожанова у розташування «Карпат» на правах оренди. Кожанов виступатиме під дев’ятим номером. Угода розрахована терміном на один рік. А ще недавно керівництво «Карпат» запевняло футбольну спільноту у тому, що відтепер (?) орендованих гравців не підписуватимуть. Та добре, що ці слова не горобець і їх завжди можна забрати, або й заперечити. Такий собі формат перезавантаження.

Дуже великі сподівання покладаю, що футбол в Україні даруватиме людям радість перемог. І це не зважаючи на щоденні вбивства і напади на приватні будинки. Така, на жаль, правда в Україні.

Минулого сезону команди обмінялися скромними перемогами. А як воно буде сьогодні? Подивимось. Тож у добру путь!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: