У Дрогобичі стартував всеукраїнський кубок з таеквандо

08 лютого 18:16
Переглядів: 115
тхеквондо

Вчора, 7 лютого, у Дрогобичі розпочався відкритий кубок з таеквондо серед молоді, що має статус всеукраїнського турніру. У ньому беруть участь 256 юних спортсменів з різних регіонів України.

Під час урочистого відкриття кубку юних спортовців вітали голова Львівського осередку всеукраїнського союзу таеквондо Віталій Шкраба, головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, володар п’ятого дану з таеквондо Олег Соловей (Івано-Франківськ), директор Дрогобицької спортивної школи Іван Файчак.

Відтак на двох майданчиках (татамі) ДЮСШ ім. І. Боберського розпочалися напружені й видовищні двобої. Суддівську колегію на першому майданчику очолював Юрій Огньов, володар четвертого дану з Києва, на другому дрогобичанин, володар першого дану Олег Войтович. Впродовж дня деякі спортсмени вже отримали нагороди. Та змагання тривали від ранку до пізнього вечора, то ж про головні результати буде відомо лише наступного дня.

Нагадаємо, що від вересня минулого року в Дрогобицькій ДЮСШ є також група, де діти віком від шести до десяти років займаються кікбоксингом і таеквондо. Тренує їх досвідчений Андрій Шевчук, неодноразовий переможець престижних міжнародних та всеукраїнських змагань зі східних єдиноборств. Сьогодні його маленькі вихованці вибороли одне перше та два других місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: