У другій грі десятого туру гандбольної Суперліги "Галичанка" взяла реванш у "Карпат"

13 лютого 10:30
Переглядів: 120
Галичанка

Вчора, 12 лютого, львівська «Галичанка» перемогла ужгородські «Карпати» – 25:20 у другій грі 10-го туру Чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги сезону 2015/2016.

Гандбол. Жінки. Чемпіонат України. Суперліга-2015/2016. Десятий тур. Друга гра

«Карпати» (Ужгород) – «Галичанка» (Львів) – 20:25 (11:11)

12 лютого. Початок – 11:00. Ужгород. Спортивний комплекс «Юність».

Судді: Міщук / Рожков (Київ / Рівне).

Делегат ФГУ: Сергій Шаль (Київ).

«Карпати»: Ірина Яблонська, Єлизавета Воронько – Дарина Кот (5), Дарина Каганець (5), Ірина Компанієць (3), Анна Лезінська (3), Іванна Мигович (2), Олена Косик (1 гол), Беата Цубина (1), Анастасія Мелекесцева, Яна Готра, Марина Лєбєдєва, Ніколь Чундак, Вікторія Гичка, Еріка Шмитко, Анастасія Петровська.

Головний тренер: Борис Петровський.

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Леся Смолінг (7 голів), Наталія Савчин (4), Наталія Туркало (4), Марина Коновалова (3), Анастасія Баранович (2), Наталія Воловник (2), Мар’яна Маркевич (1), Наталія Сабова (1), Вікторія Сідлецька (1), Софія Давидянц, Анастасія Дорожівська, Влада Косміна, Наталія Стрюкова, Олеся Парандій,.

Тренери: Тетяна Штефан, Віталій Надич.

7-метрові кидки (пенальті): 3 кидки / 2 реалізовано – 2 / 2.

2-хвилинні вилучення: Анна Лезінська (двічі) – Наталія Воловник, Леся Смолінг, Марина Коновалова.

Попередження: Анна Лезінська, Анастасія Мелекесцева, Беата Цубина – Наталія Воловник, Марина Коновалова, Наталія Сабова.

На першій хвилині матчу рахунок відкриває «галичанка» Мар’яна Маркевич – 1:0.

Та вже на 3-ій і 4-ій хвилинах ужгородки вириваються вперед – забивають Дарина Кот та Ірина Компанієць – 1:2.

Наталія Савчин зрівнює рахунок на 5-ій хвилині. Проте за попередження гандболістці «Галичанки» Наталії Сабовій львів’янкам призначають штрафний семиметровий кидок, з якого не хибить Дарина Кот – 2:3.

На 9-ій хвилині «галичанкам» Наталії Туркало та Анастасії Баранович вдається пробити досвідчену воротарку «Карпат» і тим самим вони схиляють шальки терезів на свою користь – 4:3.

Проте з 10-ої до 13-ої хвилини львів’янки не можуть впоратись з «карпатівкою» Дариною Каганець, яка за цей час закидає три м’ячі – 4:6.

У наступні десять хвилин гри господарки явно переважають на ігровому майданчику, забиваючи п’ять разів: Іванна Мигович та двічі кожна з Дарин – Каганець і Кот (один – з пенальті). Львів’янки спроможні відповісти лише двома голами у виконанні Наталії Савчин та Лесі Смолінг. І у рахунку відповідно суттєва перевага «Карпат» – 6:11 (23-я хвилина).

І саме тут стався переломний момент у грі… Напевне, далося взнаки те, що вчора, одразу після першого матчу, «галичанки» разом з тренерами розібрали помилки, подивившись гру у записі. А можливо, ще й «заговорив» галицький гонор або проявилися чемпіонські амбіції, адже «Галичанка» – найсильніша команда Суперліги за підсумками минулого сезону.

З 24-ої хвилини і до кінця першого тайму львів’янки не дають суперницям забити жодного м’яча (!), натомість самі п’ять разів вражають їх ворота. Злагоджено та тактично грамотно спрацьовує уся команда, а реалізують гольові моменти Леся Смолінг (двічі), Марина Коновалова, Вікторія Сідлецька та Наталія Туркало.

Отож, вольовими зусиллями підопічні Тетяни Штефан і Віталія Надича вирівнюють рахунок – 11:11.

Другий тайм, як і перший, голом розпочинають львів’янки, а саме Марина Коновалова – 12:11.

А коли за хвилину Беата Цубина зрівнює рахунок, до справи береться львів’янка Леся Смолінг. Саме вона у наступну п’ятихвилинку гри встигає тричі забити суперницям, які відповідають лише одним голом від Ірини Компанієць. На 38-ій хвилині рахунок – 15:13.

Вдала гра Лесі Смолінг ще більше підбадьорює її товаришок по команді і наступні 12-ть хвилин матчу проходять під їх цілковитим контролем.

«Галичанка» виходить вперед завдяки влучним кидкам по воротам Наталії Савчин, Марини Коновалової, Анастасії Баранович, Наталії Туркало (пенальті) та двічі Наталії Воловник.

Від «Карпат» за цей час забивають Іванна Мигович та Анна Лезінська, проте не влучає з пенальті на 45-ій хвилині лідер ужгородок  Дарина Кот, що зменшує шанси господарок наздогнати гостей.

Таким чином на 50-ій хвилині гри «галичанки» переважають «вовчиць» вже на шість м’ячів – 21:15.

В останню десятихвилинку у воротах «карпатівок» знову розписуються Наталія Савчин, Наталія Туркало, Леся Смолінг та вперше за цей матч і Наталія Сабова.

Треба віддати належне і суперницям, які гідно борються і відчайдушно намагаються наздогнати гостей. На 51-ій хвилині забивають Анна Лезінська та колишня «галичанка» Олена Косик; на 54-ій хвилині – Дарина Кот, а на двох останніх хвилинах матчу – Анна Лезінська та Ірина Компанієць. Проте їх зусилля дозволяють лише скоротити відставання від львів’янок до п’яти м’ячів.

Гра завершується з рахунком 25:20. І вчорашній програний один м’яч амбітні «галичанки» сьогодні повертають «карпатівкам» з надлишком. Гідний реванш над найголовнішими суперницями у боротьбі за «золото» Суперліги.