У другій лізі Івано-Франківщини змагатиметься 15 команд

16 квітня 12:57
Переглядів: 173
мяч

На сьогоднішньому засіданні виконкому Івано-Франківської обласної федерації футболу було затверджено склад учасників обласної першості серед команд другої ліги. З приємністю повідомляємо, що великий футбол повертається до Надвірни. Всього в першості змагатиметься 15 команд, яку будуть розбиті на дві зони за територіальним принципом.

Регіон "Північ": "Дністер-Рітас" Побережжя, "Медик-Краснопіль" Солотвин, ФСК "Енергія" Бурштин, "Колос" Братківці, "Вихор" Ямниця, ФК "Битків" Битків, "Лімниця" Перегінське, "Бескид" Надвірна.
Регіон "Південь": Карпати" Кути, "Черемош" Верховина, ФК "П'ядики" П'ядики, "Прут" Делятин, "Нептун" Заболотів, ФК "Гвіздець" Гвіздець, ФК "Обертин" Обертин.

Також Виконком зобов'язав футбольні клуби (команди) "Пробій" Городенка, "Оскар" Підгір'я, "Галичина" Івано-Франківськ та "Гуцульщина" Косів, які були допущені до змагань поточного футбольного сезону у першій лізі, до 28 червня 2015 року сплатити ІФОФФ безповоротну фінансову допомогу у розмірі 5000,00 грн. на розвиток дитячо-юнацького футболу в області.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: