У двосторонці основа ФК "Тернопіль" перемогла резервістів

17 вересня 11:02
Переглядів: 59
Тернопіль

Вчора, 16 вересня, на футбольному полі Тернопільського педагогічного університету ФК «Тернопіль» провів двосторонку. В матчі основи та резервістів перемогу святкували більш досвідченіші футболісти – 2:0.

Рахунок в першому таймі відкрив Ігор Сороцький потужним ударом метрів з 16-ти у нижній, дальній від кіпера кут воріт. У другому таймі «спартаківська» стінка Полянчук – Сороцький – Полянчук завершилася ударом останнього по порожніх воротах (2:0). Забив Сергій Полянчук і ще один гол, але зробив це перебуваючи в положенні поза грою.

Команди виступали в таких складах: «основа» – Чернобай – Курило, Атласюк, Соколовський, Клекот – Кондзьолка, Гаврилюк, Богданов, Кривий, Сороцький – Полянчук; «резерв» – Кравчук – Заставецький, Музика, Дубчак, А. Когут – Кіцак, Гром’як, Дорі, Радкевич – Чорний, Капелян.

Зазначимо, що вже другий день у основній групі займається захисник Олександр Музика, який пропустив майже місяць через травму (розірвана зв'язка гомілковостопного суглоба).