У ДЮФК "Чемпіон" відбувся внутрішній турнір

29 грудня 22:30
Переглядів: 130
Чемпіон

26 грудня 2015 року в спортзалі політехнічного університету "Політехнік" відбувся внутрішній турнір ДЮФК "Чемпіон" за участю хлопчиків 2008 р.н. другої групи під керівництвом тренера Лівіцького Олега Ярославовича та помічників Назара і Дмитра. 15 учасників були поділені на три команди: "СИНІ", "ЖОВТІ", "ЗЕЛЕНІ". Три команди зіграли по колу, кожна з кожною, матч тривав 2 тайми по 10 хв.

В першій грі "СИНІ" перемогли "ЖОВТИХ" з рахунком 5:2. Гра йшла рівна, спочатку команди відповідали голом на гол, але більш влучнішими у такій перестрілці вийшли "СИНІ". Варто зазначити, що одному з голів "СИНІХ" міг би позаздрити і професійний футболіст: майбутній чеміпон бив під гострим кутом і м'яч відбившись від поперечини і двох штанг залетів у ворота.

У другому матчі "ЖОВТІ" зіграли із зеленими. Боротьба була ще більш напруженішою, перший тайм закінчився з рахунком 1:1, команди не реалізували кілька нагод. Зрештою більш везучими виявились футболісти "ЗЕЛЕНИХ", яким вдалось відзначитись в середині другого тайму. Після пропущеного голу знову була рівна боротьба, але більше забити не змогла жодна з команд. Таким чином, наступний матч став імпровізованим фіналом, адже обидві команди мали по одній перемозі і в очному протистоянні вирішували долю першого місця турніру.

Знову була рівна боротьба, але більш вправно скористалися своїми моментами "СИНІ", які забили три "сухі" м'ячі. У підсумку "СИНІ" здобули дві перемоги з великим рахунком, який дещо не відображав ситуацію на полі, бо точилася рівна гра.

Наші чемпіони 2008 р.н. (2 група) отримали свої перші нагороди і здобули свій перший досвід турнірної боротьби. Саме через такі матчі і будуть становлюватись і розвиватись майбутні переможці!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: