"У "Енергії"основний вантаж лежить на 5-6-ти гравцях"

20 травня 16:13
Переглядів: 167
МГЛИНЕЦЬ

Головний тренер «Спортлідера+» Віктор Мглинець поділився думкою про минулі півфінали Чемпіонату України з футзалу у Черкасах.

«Локомотив» ( Харків) - «Ураган» (Івано-Франківськ) - 1:1 (по пенальті 4:5), 3:1, 2:2 (по пенальті 4:1)

На мою думку, «Ураган» не використав свої головні козирі. Всі ж гравці "Урагану" виглядають в регулярному чемпіонаті помастеровитіше, ніж їх молодші колеги з харківського клубу. Але в цьому і проблема івано-франківців. Їхня гра сильно залежить від настрою лідерів. У вирішальному третьому поєдинку не пішла гра у Роніньо, і «Ураган» вже не виглядав таким переконливим. Ще впало в очі у івано- франківського клубу, це те, що команда дуже рідко проводила швидкі контратаки. Хоча такі можливості були і не раз. Все-таки вік гравців позначався, десь не вистачало фізики. А «Локомотив» якраз в цьому компоненті виглядав краще своїх суперників. Можна сказати, за рахунок молодості. Хоча я думаю, що «Ураган» не повинен був доводити у двох матчах до серії пенальті.

«Енергія» (Львів) - «Єнакієвець» (Єнакієве ) -1:2, 3:1, 2:2 (по пенальті 5:4)

Незважаючи на те, що «Єнакієвець» впевнено виграв у регулярному чемпіонаті, переграти «Енергію» їм не вдалося. Я вважаю, що перевага перед цієї серії була на боці клубу з Донецької області. У «Єнакієвця» більш збалансований склад. У «Енергії» основний вантаж лежить на 5-6-ти гравцях. Напевно, футзалісти «Єнакієвця» до півфіналу підійшли трохи самовпевнено. Це було видно з останніх ігор, коли, команда, забезпечивши собі місце в плей-офф, проводила їх без напруги, не піклуючись про результат. А «Енергія» перед цим виграла Кубок України, тому перебувала на емоційному підйомі. Плюс, гравці з Єнакієвого так і не змогли підлаштуватися під тактику «Енергії» з п'ятим польовим гравцем. Хоча всі чудово знали, що львівський клуб витягує ігри з допомогою цього тактичного елемента. Серія пенальті - це лотерея. А «Енергія» вже цього сезону Кубок України виграла саме в серії післяматчевих шестиметрових ударів, тому мала психологічну перевагу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: