У ФФУ хочуть натуралізувати Адріано

03 грудня 22:34
Переглядів: 338
Адріано

У Федерації футболу України заявили, що були б раді приміряти на бразильського нападника донецького "Шахтаря" Луїса Адріано жовто-блакитну футболку.

"Заява Адріано, звичайно, цікаве - як сьогоднішній сніг на голову (мається на увазі заметіль, накрила Київ 3 грудня - Ред.), - Прокоментував бажання бразильця Анатолій ПОПОВ, перший віце-президент ФФУ. - Теоретично є така можливість.

Наскільки я обізнаний, всі ці нюанси (Адріано зіграв шість матчів за молодіжну збірну Бразилії в 2007-му - Ред.) Можуть бути вирішені. Юридичні підстави теж є: щоб претендувати на українське громадянство, людина повинна прожити не менше п'яти років. Але, знову ж таки, треба ще раз уважно вивчити це питання - законодавство України і вимоги ФІФА. Не можу коментувати, наскільки серйозно це заява Адріано і його намір. Від цього залежить його подальша доля. Але я покрівлю душею, якщо скажу, що нашій збірній не потрібен такий футболіст.

Якщо намір Адріано надіти футболку збірної України серйозне, то, крім його бажання і звернення до ФФУ за відповідною процедурою, необхідна зацікавленість у цього гравця головного тренера нашої національної команди. На даний момент тренера немає, ситуація не змінилася. У Конькова і Фоменко (відповідно президент ФФУ і голова тренерської ради - Ред.) Ще є кілька днів, щоб зі списку тридцяти, озвученого на виконкомі, вибрати менше, реальна кількість, з яким потім будуть вестися конкретні попередні переговори. У цьому зв'язку ситуація з Адріано може розвиватися теж по-різному ".

За словами О. Попова, якщо і знайдеться якась перешкода, через якого Адріано не зможе грати в збірній, то вже точно не його недавній дисциплінарний проступок у матчі з Нордшелланд. Нагадаємо, за порушення принципів Fair Play його дискваліфікували на одну гру в Лізі Чемпіонів і "засудили" до громадських робіт.

"Провини такого роду не можуть вплинути на те, щоб йому надати або не надати українське громадянство, - упевнений Попов. - Це не настільки серйозний проступок, він має рамки дисциплінарних впливів. ФФУ в даному випадку не могла ніяк відреагувати на вчинок Адріано, так як це був матч не внутрішнього чемпіонату, а за його межами. Це сфера відповідальності інших органів футбольного правосуддя.

Люди запитують, що означають "громадські роботи", на яких Адріано повинен провести один день. Це - не трудова повинність, а виступи в різних колективах, перед громадськістю, з пропагандою футболу як такого і його кращих принципів, в т.ч. - Fair Play ".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: