У ФФУ намагалися підкупити аудиторів?

22 травня 00:02
Переглядів: 191
ффу

Наприкінці травня Виконком Федерації футболу України отримає результати аудиту своєї діяльності. Причиною проведення аудиту стали підозри у фінансових махінаціях першого віце-президента ФФУ Анатолія Попова, що негативно вплинуло на репутацію всієї федерації.

Деякі факти зловживань влади Поповим вже відомі, зокрема, закупівля 20 тисяч бракованих м'ячів, які повинні були бути передані в регіони за програмами УЄФА і ФІФА. Також викликає питання володіння Анатолієм Поповим шикарного особняка в передмісті Києва, збудованого в найкоротші терміни. Судячи з усього, аудит дасть нову поживу для роздумів членам виконкому, а також фактаж для прокуратури.

Розуміючи, якими будуть для нього наслідки аудиту, Анатолій Попов намагався провести «роз'яснювальну роботу» з аудиторами, але отримав однозначну відмову. Після чого розгорнув широку виправдну інформаційну кампанію. В організації серії інтерв'ю йому допомагає президент Української Прем'єр-ліги Віталій Данилов, який планує використовувати Попова для захоплення влади у Федерації футболу і переведенні на себе всіх її фінансових потоків, - саме таку доказову базу має УРА -Інформ.

На попередніх місцях роботи Анатолій Попов також неодноразово був помічений в сумнівних фінансових схемах. Зокрема, широко відомий скандальний факт вирішення кафедри футболу та ректорату Київського інституту фізкультури в 1992 році про відсторонення Анатолія Попова від займаної посади завідувача кафедрою. Причиною тому послужили задокументовані факти самовільного оформлення документів для виїзду за кордон за бюджетні гроші групи студентів у супроводі Попова і його пособника Головаша, упереджене ставлення до студентів, що спричинило за собою хабарництво за здачу іспитів, а також серйозно зниження якості навчання, за яке відповідав безпосередньо Попов. Також ми виклали сканкопіі стенограми засідання кафедри футболу.


Підсумком аудиту Федерації футболу України має стати остаточне вигнання виконкомом Анатолія Попова з системи футболу і крах плану Віталія Данилова за призначенням керованого ним глави ФФУ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: