У ФФУ не знають, як реалізовувати квитки за новими правилами

18 січня 00:08
Переглядів: 613
ффу

Стали відомі подробиці дії нового закону, прийнятого Верховною Радою, який посилює покарання за порушення під час футбольних матчів.

Нагадаємо, депутати заборонили відвідувати футбольні матчі особам, які вчинили адміністративні правопорушення на стадіоні. Боротися з буйними фанами будуть за допомогою іменних квитків та електронних турнікетів.

Так, тепер квитки продаватимуть за паспортом, і документ потрібно буде також пред'явити перед тим, як потрапити на арену. За порушення правил перебування на стадіоні вболівальникам тепер загрожують не тільки штраф або громадські роботи, а й заборону на відвідування матчів від шести місяців до двох років. Буйного фаната внесуть до бази і не продадуть квиток. А якщо він таки прийде, йому загрожує штраф від 340 до 680 грн.

Як розповіли в МВС, безвідповідальних вболівальників будуть заносити в чорний список і розсилати його адміністраціям стадіонів в електронному вигляді.

На думку гендиректора комерційного партнера ФФУ Олега Шкрьоби, поки закон викликає безліч питань: «Як ми зможемо відправляти поштою квитки на футбол, які купили через Мережу? І чи потрібно збирати паспорта всіх друзів, щоб купити квитки, або потрібно йти в каси з паспортами? Але у Кабміну є три місяці, щоб розробити механізм роботи закону».

Самі вболівальники вважають, що закон не зможе заспокоїти бешкетників на стадіонах, але призведе до відтоку молодих фанатів. «Молодь зараз неохоче «світить» своїми паспортами. Тому буде вибирати паби, щоб подивитися футбол, - говорить футбольний фанат Олег. - А хто захоче, все одно знайде спосіб пройти на стадіон і з забороною».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: