У фіналі – "Газовик" (Угерсько) та "Княжі Лани" (Скварява)

10 травня 19:47
Переглядів: 220
гол
У суботу, 3 травня, на сільському стадіоні с. Дуліби  відбулася друга півфінальна гра між командами «Будівельник» (Пукеничі) та «Газовик» (Угерсько). Саме цей матч-відповідь мав визначити, хто з двох представників футбольної Стрийщини буде представляти наш край у фіналі цьогорічної Ліги Чемпіонів Львівщини.

Цю гру обслуговувала бригада львівських арбітрів у складі: Володимира Міняйло, Петра Греви, Тетяни Гришишин. Інспектор ФФ Львівщини – Олександр Бриндза (Львів). Стартові склади:

Пукеничі: Красносельський, Мичко, Нізвецький (к), Федорина (71, Данилів), Качмар, Яворів, Боцян, Баль, Кобза (84, Попович), Дрозд, Проців. Тренер – Михайло Тижбір,

Угерсько: Стриганин (87, Кожухівський), Чорній, Берещак, Климкович, Мачоган, Вітрів (к), Зарічний Б., Каваців, Кононець, Латанишин, Великошич. Тренер – майстер спорту України Ігор Мачоган.

Цікава деталь. У минулорічному турнірі Ліги Чемпіонів Львівщини цей трофей виборола ФК «УЛАР-Дністер» (Київець, Миколаївський р-н), тренером якої тоді був саме Михайло Тижбір.

У складі цієї команди виступали: майстер спорту України Ігор Мачоган, який на даний час є тренером ФК «Газовик» (Угерсько), а також Богдан Вітрів, Богдан Зарічний, Олександр Красносельський та Тарас Баль. Тільки нульова нічия або перемога напряму виводили підопічних Михайла Тижбіра до цьогорічного фіналу. Проте не судилося…

Обидві команди розпочали гру дуже обережно, з надією на швидкий м’яч. У ці хвилини небезпечно на вістрі атак діяли: Ростислав Великошич, Степан Проців, Ігор Латанишин та Тарас Баль. Проте в одних епізодах їм у завершальній стадії атак забракло майстерності, а в інших на висоті були стражі воріт - Олександр Красносельський та Роман Стриганин.

У першій половині гра була рівною і проходила переважно у центральній частині поля. Не знаю, що у перерві сказав своїм підопічним Ігор Мачоган, але у другому таймі на поле вийшла зовсім інша команда, яка раз по разу створювала біля воріт Олександра Красносельського небезпечні моменти. І на 67-ій хв. угерські футболісти були за це винагороджені.

Богдан Зарічний, отримавши м’яча від Ярослава Каваціва, майстерно пробив у правий від воротаря кут воріт – 0:1. Не встигли пукеницькі футболісти відійти від пропущеного м’яча, як Сергій Чорній з правої ноги пробив по воротах суперника і лише поперечина врятувала їх від другого м’яча.

Але гол назрівав… І на 74-ій хв. Ростислав Великошич, у стилі знаменитого «летючого» голландця Марко ван Бастена, потужно пробив над воротарем у правий верхній кут воріт – 0:2. Через сім хвилин опісля Ростислав Великошич філігранно пробив у нижній правий кут воріт – 0:3. Могли розмочити рахунок і підопічні Михайла Тижбіра, однак це був не їхній день.

У підсумку – 0:3, важка, красива і лаконічна перемога ФК «Газовик» (Угерсько), які вперше у своїй футбольній історії та вдруге в історії футбольної Стрийщини вийшли у фінал Ліги Чемпіонів Львівщини. А їх суперником у фіналі буде ФК «Княжі Лани» (Скварява, Яворівський р-н). Ця гра відбудеться 9 травня, на сільському стадіоні с. Ременова.

До слова, у 2009 році володарем Кубка Чемпіонів вперше в історії футбольної Стрийщини часів Незалежної України стала ФК «Матриця» (Добряни), у складі якої
виступали Ігор Мачоган та Сергій Чорній.

Отож, наш уславлений ветеран, майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату України 1997 р. Ігор Мачоган має змогу втретє підняти над своєю головою Ліго-Чемпіонівський Кубок Львівщини, чого ми, усі палкі прихильники та вболівальники футбольної Стрийщини, йому як тренеру, гравцям та керівництву ФК «Газовик» (Стрий) щиро бажаємо. Так тримати і надалі!