У фіналі Кубка Стрийщини - Угерсько та Ланівка

13 грудня 10:57
Переглядів: 238
гол
30 листопада та 7 грудня відбулися півфінальні матчі цьогорічного осіннього Кубка Стрийщини з футболу.
 
У першій півфінальній грі, яка відбулася 30 листопада на сільському стадіоні с. Миртюки, на поле вийшли цьогорічний чемпіон Стрийщини - ФК «Будівельник» (Пукеничі) та дуже амбітна та вольова команда - ФК «Карпати-УЛАР» (Ланівка). Фаворитом у даній грі були пукеницькі футболісти, однак ланівська команда зуміла не тільки залишити свої ворота недоторканими, але і вразити ворота суперника. Отож, 0:1 - на користь ФК «Карпати-УЛАР» (Ланівка). 

А минулої неділі, на сільському стадіоні с. Дуліби футбольні вболівальники Стрийщини мали можливість спостерігати за грою володаря Кубка Незалежності-2014 - ФК «Угерсько» та принципову і збалансовану футбольну команду «Стрілків». На два м’ячі угерських футболістів стрілківські футболісти відповіли лише одним влучним ударом. У підсумку, - 2:1 на користь ФК «Угерсько».

Отож, у фіналі осіннього Кубка Стрийщини-2014, який відбудеться у неділю, 14 грудня, на футбольному полі сільського стадіону с. Нежухів, зустрінуться ФК «Угерсько» та ФК «Карпати-УЛАР» (Ланівка), початок о 13.00. Запрошуємо усіх палких прихильників та шанувальників футбольної Стрийщини прийти і підтримати свої улюблені команди.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: