У фіналі кубка Тернопільскої області з футболу серед ветеранів перемогли Бережани

23 жовтня 11:30
Переглядів: 110
Бережани

Цьогорічний фінал кубка області з футболу серед ветеранів (вік гравців 40 і більше років) відбувся 17 жовтня в Бережанах. У безкомпромісній боротьбі господарів поля та суперників зі Збаража перемогу в серії пенальті здобули бережанці.

Гра проходила з перемінним успіхом. Зважаючи на вік, високих швидкостей команди не продемонстрували, а от майстерності в них не забереш. У середині другого тайму, після втрати м’яча бережанцями, м’яч підхопив нападник команди гостей Ігор Олексюк і метрів з семи завершив свій прохід до воріт суперника точним ударом в протихід голкіперові (0:1). Гол став стимулом для бережанців, які кинулись відіграватися. І якщо в одному з епізодів забитого гола арбітр не зарахував через офсайд, то в наступному моменті все було за правилами. За три хвилини до завершення Ігор Твардовський майстерно виконав штрафний удар з двадцяти метрів, перекинувши м’яча через стінку та поціливши в «дев’ятку» (1:1).

Згідно з регламентом, за умови нічиєї в основний час відразу пробивалися пенальті. Воротар бережанців Олександр Гриник парирував три перші удари збаражчан, а натомість Андрій Монстрянський, Дмитро Марінченко і Нестор Колодка своїми влучними ударами принесли перемогу господарям у серії одинадцятиметрових – 3:0.

Учасників фіналу привітали виконавчий директор обласної федерації футболу Олег Мамус та голова комітету ветеранського футболу Володимир Венгринович. Призи кращих гравців матчу отримали воротар Іван Мирний (Бережани) та захисник Василь Панахида (Збараж). Команда-фіналіст зі Збаража нагороджена пам’ятним кубком і грамотою обласної федерації футболу. Кубок за перемогу бережанців приймав капітан команди, голова Бережанської районної федерації футболу Нестор Колодка.