У ФК "Тернопіль" ще один новобранець

05 березня 08:30
Переглядів: 132
Юрій Заставецький

П’ятим новобранцем ФК «Тернопіль» став 19-річний Юрій Заставецький, з  яким у тернопільському клубі уклали довготривалу трудову угоду.

Заставецький народився в селі Біла (Тернопільського району). Навчався в Тернопільському педагогічному ліцеї. Нині студент педагогічного університету ім. В. Гнатюка. Виступає за командну рідного вузу в студентському чемпіонаті України, де ФК «Тернопіль-Педуніверситет» після першого кола є лідером дивізіону «Захід». За «студентів» Юрій брав участь у всіх чотирьох матчах цього сезону, при чому в кожному з них зіграв всі 90 хвилин ігрового часу без замін.

У минулому сезоні Заставецький у чемпіонаті Тернопільської області захищав кольори «бронзового» призера – команди «КАМ» (Бурдяківці, Борщівський район), за яку в 20 проведених поєдинках зумів відзначитися дев’ятьма м’ячами (кращий бомбардир команди).

У рамках підготовки до весняної частини сезону Юрій Заставецький зіграв за муніципалів у шести спарингах (з «Нивою» Теребовля, двічі з «Буковиною», «Волинню», «Карпатами», «Скалою»), у яких діяв, здебільшого, на позиції правого або центрального оборонця.

Виступатиме Заставецький за муніципалів під 9 номером.

Надаємо, що Юрій Заставецький став пятим, після Андрія Шевчука, Владислава Сороцького, Івана Тарабалки та Андрія Різника, гравцем з яким ФК "Тернопіль" цієї зими уклав контракт.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: