У франківському університеті пройшла спартакіада з шести видів спорту

16 червня 13:52
Переглядів: 95
Самбо

Нещодавно підбили підсумки спартакіади «Здоров’я», яка проходила на базі кафедри фізичного виховання і спорту ІФНМУ. Захід уже став традиційним і відбувається так масово другий рік поспіль. Спартакіада включала проведення змагань із шести видів спорту: плавання, шахи, настільний теніс, стрільба, волейбол, міні-футбол.

 Як зазначає завідувач кафедри фізичного виховання і спорту Володимир Левко, попри те, що участь мали взяти всі 56 кафедр і окремі підрозділи університету,  за перемогу змагалися тільки 34 команди (148 осіб, з яких 10 професорів, 25 доцентів, 65 асистентів, 3 лікарі-стажери, 7 лаборантів, 38 робітників). Володимир Левко окремо наголошує на участі в спартакіаді ветеранів університету Олександра Потапова, Дмитра Александрука, Василя Пюрика, інформують на сайті медуніверситету.

За підсумками спартакіади перше місце посіла команда адміністративно-господарського відділу, друге – команда мовознавства і на третій сходинці – команда внутрішньої медицини стоматологічного факультету.

«Основна мета спартакіади – покращення і зміцнення здоров’я працівників та студентів вишу, – зазначає Володимир Левко, – залучення їх до здорового способу життя, організація активного дозвілля засобами фізичної культури і спорту. Тільки здоровий лікар може надати кваліфіковану допомогу пацієнту».

Одночасно проходила і студентська спартакіада, в якій змагалися більше півтисячі учасників. Лідером спортивного дійства стала команда медичного факультету, на другій сходинці – команда стоматологічного факультету, а третє місце посіла команда медичного коледжу.

Всіх переможців нагородили кубками та грамотами. По закінченні урочистого нагородження студенти презентували концерт.

Варто зазначити, що відмінний стан спортивного комплексу університету дозволяє займатися там аж 35 видами спорту. «Торік на базі кафедри фізичного виховання і спорту проводили засідання опорних кафедр усіх медичних вишів України, – розповідає Володимир Левко. – Учасники одноголосно визнали, що база кафедри є однією з найкращих серед національних медичних ВНЗ».

Спорткомплекс забезпечений потужною матеріально-технічною базою, оновлене обладнання, штучні поля. Окрім цього, ІФНМУ є єдиним в Україні медичним вишем, який має критий  басейн. До речі, протягом року працівники і студенти ІФНМУ принесли університету значні спортивні перемоги. Так викладач кафедри фізичного виховання і спорту ІФНМУ Наталя Жилюк посіла перше місце у національному відбірковому чемпіонаті з веслування на байдарках і каное, тож наприкінці  червня вона представлятиме Україну на чемпіонаті Європи. Окрім цього, студент третього курсу медичного факультету Назар Гривул привіз аж чотири призові місця зі змагань із гирьового спорту (три срібні та одну золоту нагороди), взявши участь у Чемпіонаті Європи серед чоловіків та аматорів і Чемпіонаті світу серед студентів. А студент першого курсу медичного факультету Павло Шваб посів третє місце в Чемпіонаті України з гирьового спорту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: