У Франківську команди шестикласниць змагалися за першість у баскетболі

17 грудня 16:30
Переглядів: 349
Баскетбол

У п’ятницю, 16 грудня, в рамках другого туру першої Івано-Франківської шкільної баскетбольної ліги «Оранжевий м’яч» відбулася гра між командами шестикласниць шкіл №19 та Микитинецької.

Вчительки фізкультури наголосили на важливості змагань

 «Для дітей це великий досвід. У іграх вони удосконалюють свою майстерність», – сказала вчителька школи №19, де відбулася гра, Любов Розман.

«Під час змагань діти стараються більше, фізично розвиваються, отримують нові знання про спорт», – додала вчителька Микитенецької школи Галина Фаращук.

Захоплені баскетболом й дівчатка. Для них це можливість провести весело час.

«Баскетбол мені подобається, бо це цікава, розважальна гра, – каже учениця 19-ї школи Марта Татарчук. – Дізнаюсь більше про своїх подруг».

«Баскетбол легко грати, особливо, коли вмієш це робити. Правила легкі. Це дуже захоплює. Можна дуже добре розважитися з друзями», – додала  дівчинка Надя Сондей.

«Я розвиваюся і мені це подобається», – сказала дівчинка із команди-суперника Віра Маланюк.

Гра завершилася з рахунком 18:02 на користь команди 19-ї школи. Якщо під час першого туру учасникам вручали м’ячі, то тепер – баскетбольні сітки і дипломи.

 «Хочеться, щоб школярі побачили, що це таке баскетбол. Може комусь сподобається і вони більше часу йому приділятимуть», – прокоментувала вона.

Нагадаємо, за першість змагаються учні шостих класів, чиї команди перемогли у першому турі. У третій тур вже пройшли команди хлопців шкіл №1, 19, 7, 23 та команди дівчат освітніх закладів №11, 25, 23, 1.

Другий тур триватиме до 16 грудня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: