У Франківську на турнірі з боксу діти змагалися за медалі та автографи братів Кличків

16 січня 14:00
Переглядів: 93
Бокс

Наприкінці грудня 2015 року у Івано-Франківську відбувся І Всеукраїнський турнір з боксу, присвячений Новорічно-Різдвяним святам, з ініціативи тренера спортивного клубу “Альянс” Бочкура Андрія та тренера клубу “СПЗ” Мерінова Віталія.


Змагання відбулися за сприяння президента федерації боксу Івано-Франківської області – Савчука Андрія Петровича, директора мережі спортивних клубів “Альянс” – Маланюка Ігора Миколайовича та народного депутата України – Шевченка Олександра Леонідовича.
Турнір проходив у приміщенні Tuning Hall Club.
Кількість учасників змагань налічувала понад 100 спортсменів з Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Черкаської, Вінницької та Закарпатської областей.
На урочисте відкриття завітав Президент Національної Ліги професійного боксу України , Заслужений тренер СРСР та України – Зав’ялов Михайло Михайлович та чимало шанувальників боксу.
Офіційне відео-привітання прислали директор фан-клубу та київського музею Братів Кличків – Найда Сергій Васильович, який передав нагороди та плакати з автографом Володимира Кличка, а також тренер, дворазовий чемпіон Італії – Christian Coccia, від якого отримали подарунки від компанії DOMINOS .

Судівський склад на чолі з Головним суддею змагань Вострецовим Володимиром Миколайовичом ,Суддею міжнародної категорії по версії AIBA Пасінячяком В. Максумовим В. та суддею національної категорії Іванишином А.обслуговували ринг.

Як повідомив Андрій Бочкур, СК “Альянс” представляли 9 юних боксерів. Фіналістами та переможцями змагань стали:
Мансуров Олександр (30кг) – І місце
Ткачовський Олександр (28кг) – І місце
Коржик Тимур(43кг) – І місце(бойова нічия)
Петришин Ростислав(41,5кг) – І місце
Басараб Володимир(37кг) – ІІ місце
Шуляк Вадим (38,5кг) – ІІ місце
Кисіль Владислав(30кг) – ІІІ місце
Михай Роман(30кг) – ІІІ місце

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: