У Франківську нагородили найкращих єдиноборців року

22 грудня 14:45
Переглядів: 380
єдиноборства

У четвер, 18 грудня, відбулась третя церемонія нагородження "Воїн року" під гаслом "В єдності сила", на якій вшановували найкращих майстрів єдиноборств Івано-Франківської області.

На заході, який проходив у нічному клубі "ElDorado", нагороджували не лише спортсменів, а й тренерів, меценатів та людей, які сприяють розвитку єдиноборств на Прикарпатті. Пам'ятні призи отримали представники таких видів спорту, як тхеквондо WTF, джіу-джитсу, кікбоксинг, карате ІКА, ушу саньда, фріфайт, вільна боротьба, ушу-кунг-фу, тайський бокс, ММА та греко-римська боротьба.

Організовували захід завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін, професор ПНУ ім. В. Стефаника Ярослав Яців та ініціатор церемонії президент Центру підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" Ігор Йосипів. За словами організаторів, основна мета заходу - здружити всіх спортсменів та тренерів та об'єднати в одну велику спортивну родину. 

Підтримали свято також управління молоді і спорту облдержадміністрації, комітет фізкультури і спорту виконкому міськради, президент "Фонду волонтерів України", меценат, громадський діяч та директор компанії "Спорт-сервіс" Тимофій Нагорний.

Найрезультативніших спортсменів з кожного виду єдиноборств нагороджували начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк Ростислав, його заступник Назар Павлів Назар, голова комітету фізкультури і спорту виконкому міськради Віталій Матешко, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Стефанків, а також гість із Києва - президент "Фонду волонтерів України", меценат, громадський діяч, директор компанії "Спорт-сервіс" Тимофій Нагорний.

Як зазначив автор ідеї свята Ігор Йосипів, церемонія "Воїн року" вже ввійшла до плану спортивно-масових заходів на Івано-Франківщині. "Це ще одна мотивація для спортсменів, які представляють наш край на всеукраїнських, європейських та світових стартах, - говорить Йосипів. - Наші спортсмени впродовж усього року, незважаючи на ситуацію в країні, гідно представляли наш Прикарпатський край і неодноразово піднімались на п’єдестал пошани. Ми пишаємось тим, що на їхню честь лунає гімн України". 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: