У Франківську нагородили "Воїнів року"

21 грудня 21:30
Переглядів: 265
Воїн року

У четвер, 17 грудня, в Івано-Франківську провели четверту церемонію нагородження "Воїн року-2015".

Церемонія, на якій вшанували 75 найкращих майстрів єдиноборств Івано-Франківщини, пройшла під гаслом "В єдності сила".

На заході, який проходив у нічному клубі "ElDorado", нагороджували не лише спортсменів, а й тренерів, меценатів та людей, які сприяють розвитку єдиноборств на Прикарпатті. Пам'ятні призи отримали представники таких видів спорту, як тхеквондо WTF, ушу саньда, фрі-файт, вільна боротьба, ушу-кунг-фу, бокс, ММА, греплінг, кікбоксинг та греко-римська боротьба.

Організовували захід завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін, професор ПНУ ім. В. Стефаника Ярослав Яців та ініціатор церемонії, президент Центру підготовки чемпіонів "Золотий Дракон" Ігор Йосипів. За словами організаторів, основна мета заходу - здружити всіх спортсменів та тренерів та об'єднати в одну велику спортивну родину.

Підтримали свято Управління молоді і спорту облдержадміністрації, Комітет фізкультури і спорту виконкому міськради, а також президент "Фонду волонтерів України", меценат, громадський діяч та директор компанії "Спорт-сервіс" Тимофій Нагорний.

Найрезультативніших спортсменів з кожного виду єдиноборств нагороджували начальник Управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, його заступник Назар Павлів, голова Комітету фізкультури і спорту виконкому міськради Віталій Матешко.

Титул "Воїна року-2015" отримали: Мирослав Попадюк (вільна боротьба), Тарас Грицьків (ММА), Тарас Сапа (фрі-файт), Павло Волков (кунг-фу, саньда), Олександр Чернецький (греко-римська боротьба), Іван Сливінський (греплінг), Олег Стефурин (кікбоксинг), Діана Жолобайло (тхеквондо ВТФ).

Як зазначив автор ідеї свята Ігор Йосипів, церемонія "Воїн року" вже ввійшла до плану спортивно-масових заходів на Івано-Франківщині. "Це ще одна мотивація для спортсменів, які представляють наш край на всеукраїнських, європейських та світових стартах, - говорить Йосипів. - Наші спортсмени впродовж усього року гідно представляли наш Прикарпатський край і неодноразово піднімались на п’єдестал пошани. Ми пишаємось тим, що на їхню честь лунає гімн України".

Наступного року відбудеться вже ювілейна, п'ята церемонія нагородження єдиноборців "Воїн року-2016".  За словами Ігоря Йосипіва, організатори зроблять все можливе, щоб свято пройшло на високому рівні з поважними гостями та представниками влади. Також планується світлове шоу і виступи відомих співаків Прикарпаття та народних артистів України. "Наша ціль незмінна - вшанувати кращих спортсменів та тих людей, які пліч-о-пліч йдуть з нами та допомагають влаштовувати цю таку потрібну подію на Прикарпатті", - зазначив Ігор Йосипів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: