У Франківську пляжні волейболісти змагаються за звання чемпіона України

19 серпня 11:30
Переглядів: 117
Пляжний волейбол

У п’ятницю, 19 серпня, в Івано-Франківську розпочинається фінальний етап Чемпіонату України з пляжного волейболу серед жіночих і чоловічих команд.

У місті престижний турнір з цього виду спорту проведуть вперше. А взагалі, найкращі “пляжники” приїжджали на Західну Україну ще в далекому 2008 році – до Ужгорода. Протягом трьох днів 20 чоловічих і 20 жіночих пар зі всіє країни змагатимуться на піщаному майданчику Академії НФК “Ураган”, що на Пасічній, 55.

1

Голова комісії пляжного волейболу Федерації волейболу України (ФВУ) Валерій Самодай зазначив, що цей вид спорту дуже стрімко розвивається.

“Якщо раніше це було чимось новим – то зараз ми бачимо велику кількість, як дорослих, так і дітей, що хочуть займатися пляжним волейболом, – говорить він. – До прикладу, нещодавно в Запоріжжі відбулися всеукраїнські змагання до 14 років – там було 98 команд”.

Щодо регламенту фінального етапу Чемпіонату України – команда покине турнір лише тоді, коли програє двічі.

“Пара, яка програє раз, переміщується в праву сітку – “частину для лузерів”. Проте вона (команда – авт.) ще все рівно зберігає шанси на чемпіонство”, – каже голова комісії пляжного волейболу ФВУ.

Тим волейболістам, які займуть призові місця, присвоять звання “Майстер спорту України”. Крім того, вони зможуть брати участь у міжнародних змагання, а також отримають право фінансування від Міністерства молоді та спорту. Матчі розпочинатимуться щодня о 9:00. Фінальні поєдинки відбудуться у неділю, 21 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: