У Франківську проходить наймасштабніший Кубок міста зі спортивного танцю

07 листопада 18:00
Переглядів: 162
Спортивні танці

У суботу, 7 листопада, у манежі Коледжу фізвиховання проходить Відкритий кубок Івано-Франківська зі спортивного танцю, участь у якому беруть близько 700 пар з понад 20 міст України.

Івано-Франківськ представляють понад 100 пар з восьми танцювальних шкіл. На кубку змагаються учасники фактично всіх вікових категорій - від діток 3 років до дорослих танцівників (як любителів, так і професіоналів).

Змагання організували два клуби спортивного танцю - "Динамо" та танцювальна школа Влада Ямиразом із комітетом фізкультури і спорту виконкому міськради. 

Як зазначає співорганізатор змагань Наталія Чашечнікова, рівень змагань дуже високий. "Івано-Франківськ має репутацію сильного танцювального міста, тут часто проводяться масштабні турніри. Але сьогодні ми вирішили організувати щось надзвичайне, і сьогодні це - танцювальна столиця України", - говорить Наталія.

За словами президента клубу "Динамо" та очільника Івано-Франківської обласної асоціації спортивного танцю Тараса Гурика, місто ще не бачило таких змагань. "У Франківську такий масштабний кубок проводиться вперше, - говорить Тарас Гурик. - Змагання є офіційними, а їх результати беруться до уваги при присовєння звання кандидата у майстри спорту. Також тут обиратимуться члени збірної області для участі у всеукраїнських змаганнях у Києві".

За словами президента обласної асоціації, уже є складений графік змагань на наступний рік. Планується, що подібний масштабний кубок відбудеться у травні. На турніри планують запрошувати танцівників з усієї України.

Голова міськспорткомітету Віталій Матешко зазначає, що Кубок Івано-Франківська зі спортивного танцю проводиться щороку з 2007 р. "Цього року ми змінили формат, нам вдалось отримати більший майданчик, маємо величезну кількість пар. Багато спортсменів завітали з сусідніх областей, - наголошує Віталій Матешко. - Дуже важливо, що діти позмагаються з великою кількістю своїх однолітків. Також тут змагаються різні школи, різні мистецькі підходи до танцю, так що викладачам також буде цікаво".

Окрім змагань глядачі також побачили показові виступи дворазових чемпіонів світу з десяти танців та віце-чемпіонів світу (латиноамериканська програма) Олександра Кравчука та Олесі Гецко.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: