У Франківську провели благодійний турнір з флорболу

08 грудня 21:30
Переглядів: 159
Флорбол

У неділю, 6 грудня, в Угорницькій школі-інтернаті в рамках всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене" відбувся благодійний флорбольний турнір.

Організували змагання Івано-Франківська обласна федерація флорболу спільно з громадською організацією "Віолла" та обласним телеканалом РАІ, за підтримки управління молоді і спорту Івано-Франківської ОДА.

Участь у заході взяли журналісти, бізнесмени, представники громадських та студентських організацій. Ніхто із учасників не був професіоналом у флорболі, а більшість з них вперше тримали в руках ключку. Організатори розказали про мету акції, пояснили головне правило - не травмувати суперника і себе, після чого розпочалися змагання. Захід мав дві основні мети: популяризувати здоровий спосіб життя і спортивну культуру та зібрати кошти для поїздки прикарпатської дитячої команди на міжнародні флорбольні змагання у Швецію.

Організаторам вдалося зібрати майже шість тисяч гривень. Кажуть, що рівно стільки ще не вистачає, щоб четверо дітей-сиріт поїхали на змагання. Кожен, хто хоче допомогти, може зробити це, анонімно перерахувавши свою допомогу на картрахунок ПриватБанку 5168 7572 9649 7003 (Циганин М. П.), або зв’язавшись із організаторами акції.

За підсумками ігор найкращим бомбардиром змагань став Павло Черних із команди "Компот", а першість здобула команда "Райські кекси", у складі якої були оператори і журналісти телеканалу РАІ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: