У Франківську провели цікаве свято "Бій татів"

06 грудня 10:30
Переглядів: 125
бій татів

Днями в Івано-Франківську в Центрі підготовки чемпіонів “Золотий Дракон” з тхеквондо ВТФ відбулось спортивно-розважальне свято “Battle Dragon Father 2016″ (бій татів).

У заході взяли участь вісім батьків та вісім спортсменів, які тренуються під керівництвом тренерів Ігоря Йосипіва та Володимира Гаврилаша, інформує sport.if.ua.

За словами автора ідеї та організатора Ігоря Йосипіва, таке свято відбулося вперше в Україні. Основна його мета – залучити батьків до здорового способу життя та більше дізнатися про олімпійський вид спорту тхеквондо ВТФ, яким займаються їхні діти.

Свято складалося з чотирьох  частин: діти разом з батьками під керівництвом тренерів провели розминку, потім виконали різноманітні фізичні вправи (віджимання в упорі лежачи, прес, естафети, перетягування канату, творчий конкурс під час присідання намалювати маму та утримання на час гантель), удари на силу будь якою частиною тіла, а також сутички (бої проводилися без ударів в голову, проводилось у присутності лікаря).

Сім’я-переможець отримала кубок та грошову винагороду в розмірі, а призери – медалі та дипломи.

Результати сутичок:

1. Федорів Тарас – 1 місце;

2. Ганаківський Віталій – 2 місце;

3. Пірко Денис – 3 місце;

3. Черепаха Микола – 3 місце.

Результати естафет:

1. Бойко Микола – 1 місце;

2. Ушаков Микола – 2 місце;

3. Пірко Денис – 3 місце.

Наступний проект запланований на березень, коли вдруге буде проводитися спортивно-розважальне шоу “Мама, тато, я – бойова сім’я”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: