У Франківську провели турнір із джиу-джитсу, аби зібрати гроші сім’ї загиблого на Донбасі

03 червня 13:30
Переглядів: 170
ато

В Івано-Франківську відбувся благодійний турнір «Кубок Героїв» на підтримку родини загиблого під Іловайськом бійця АТО Романа Грицика, повідомили у громадській організації “Хоробрі серця”.

За словами співорганізатора, президента Івано-Франківського обласного осередку Національної асоціації джиу-джитсу Михайла Хоптія, зібрані кошти передадуть сім’ї Грицика.

Вдова Романа залишилась без годувальника з трьома маленькими дітьми: Настя 5 років, Віка 2 роки, Максим – новонароджений.

«Першочергово цей турнір благодійний і він буде проводитись на благодійній основі щороку, – говорить Михайло Хоптій. – Також ми запросили на турнір бійців АТО, зокрема й франківського «кіборга» Тараса Кукуляка, Андрія Долика, представника обласної спілки учасників АТО, Ярослава Волошина, Госпітальєра ДУК ПС, щоб подякувати їм за захист нашої землі».

«Ми довго обирали родину, шукали через волонтерів і знайшли сім’ю Героя Романа Грицика, який загинув в Іловайську ще влітку, півроку вважався зниклим безвісти, але нажаль надії родини побачити чоловіка, батька і сина живим не виправдались, – сказав Анатолій Мицкан. – Ми розуміємо що ця акція не буде свого роду панацеєю, але сам факт того, що ми змогли зібрати під одним куполом шоу-менів, спортсменів, музикантів говорить про те, що це суспільство все ще здорове. Ми можемо зібрати разом людей доброї волі для того, щоб допомогти людям, які його потребують».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: