У Франківську провели всеукраїнський тенісний турнір "Stanislaw Cup"

14 вересня 13:30
Переглядів: 219
Теніс

Нещодавно на кортах ДЮСШ "Олімп" відбувся традиційний всеукраїнський турнір І категорії "Stanislaw Cup".

У змаганнях взяли участь 60 тенісистів з 22 команд, які конкурували у трьох вікових групах.

Вдало на змаганнях виступили франківчани. Так, у віковій групі до 10-ти років на перше місце п’єдесталу піднялася Євгенія Зеленська з тенісного клубу "Alias". Неля Соловей стала другою (ДЮСШ "Олімп"), а Софія Дячук з Коломиї - третьою. Окрім того, франківчанки Євгенія Зеленська з Олександрою Ковальчук досягли перемоги і у парі.

Серед хлопців першим став Данило Сільчук (Надвірна), другим - Ігор Соловей (ДЮСШ "Олімп"), а третім - Денис Матіяш (Коломия). У парі перемогли Соловей та Кальян (Івано-Франківськ), а Параскевов і Кабин (TC "Alias") стали другими.

У змаганнях хлопців до 14 років "Stanislaw Cup" домінували лідери всеукраїнського рейтингу Федерації тенісу України. Переміг Ілля Сарафин з Коломиї, другим став Зіновій Нагірняк з Чернівців, а третім - Назар Мамотюк (Рівне). Серед дівчат першою стала Ярослава Глібчук (Тячів), яка нещодавно з успіхом відіграла серію турнірів TE у Словаччині. Друга - Анастасія Верешко з Луцька, третя - представниця Херсона Руслана Коваленко.

У турнірі до 16 років виграла франківчанка Діана Ходан, Яна Заремба з Хмельницького стала другою, а Ангеліна Дячук з Коломиї зійшла на третю сходинку п’єдесталу. Приємно, що Анастасія Боднарук з Івано-Франківська (TC "Alias")  принесла рейтингові бали в скарбничку Івано-Франківської області, виборовши перемогу в парі з Яною Зарембою. 

Уже незабаром у Києві пройде першість України (19-25 вересня), куди відібралися Євгенія Зеленська, Олександра Ковальчук, Лука Параскевов та Андрій Кабин. Після регіональної першості у Рівному до них долучилися Павло Боднарчук, Дмитро Втерковський, Устина Шкутяк і Вікторія Ларіна.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: