У Франківську провели всеукраїнський турнір з фрі-файту

07 червня 10:00
Переглядів: 213
Фрі-файт

У неділю, 5 червня, у спортивному комплексі "Олімп" відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з фрі-файту пам’яті Павла Федорука.

Організаторами змагань виступили Івано-Франківська обласна федерація бойових мистецтв, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради за підтримки Всеукраїнської федерації фрі-файту та контактних єдиноборств. У Франківську це вже четвертий турнір з фрі-файту пам’яті Павла Федорука

Змагання відбулися у розділах Ріал файт (старші 19 років) та Лімітед файт (13-15 років, 10-12 років). Що цікаво, в рамках турніру також пройшов Чемпіонат України з фрі-файту серед юніорів (16-18 років).

Позмагатися за нагороди приїхало загалом близько 90 спортсменів із п’яти областей України: Вінницької, Тернопільської, Сумської, Житомирської та Івано-Франківської. Прикарпаття представляли аж п’ять команд.

Урочистості з нагоди відкриття четвертих змагань відкрила мати Павла Федорука, Зінаїда Федорук, а старт змаганням дав головний суддя турніру Валерій Одайський.

Після майже двогодинних боїв у фіналі визначились переможці. У цьому році команда з Тернополя, зібрала найбільше призових місць, а саме: 6-золотих, 2-срібних та 5-бронзових медалей отримала грошовий приз у розмірі 4000 гривень від родини Федоруків. 

Отож, за підсумковим рейтингом по командах призерами стали дві команди з Івано-Франківська, а беззаперечними чемпіонами - спортсмени з Тернополя, які посіли перше місце:

1 місце - команда СК "Характерник" (Тернопіль)

2 місце - СК "Вікінг" (Івано-Франківськ)

3 місце - СК "Характерник" (Ворохта)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: