У Франківську пройшов аматорський турнір з фрі-файту

07 червня 13:41
Переглядів: 120
фрі файт

В спортивному комплексі «Олімп» пройшов відкритий аматорський турнір з фрі-файту приурочений пам’яті президента Івано-Франківської обласної федерації бойових мистецтв Павла Федорука.

Організаторами заходу стали комітет фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківська обласна федерація бойових мистецтв, Івано-Франківський обласний осередок федерації фрі-файту, кафедра спортивно-педагогічних дисциплін ПНУ ім. В.Стефаника.

«Шановні судді, організатори та учасники, попри те, що турнір аматорський я хочу сказати, що з року в рік ви стаєте професіоналами. Цей турнір набирає обертів, де ви демонструєте свою волю та майстерність. Багато хто з учасників ваших клубів зараз захищає Батьківщину, і вже за це вам величезна дяка. Бажаю вам якомога більше розвивати свою майстерність, своє вміння, але застосовувати його лише під мирним небом, миру нам і процвітання», – виголосила слова підтримки і вдячності мати Павла Федорука пані Зінаїда.

В свою чергу голова комітету фізкультури і спорту Віталій Матешко привітав гостей з області, побажав приємного перебування, ефективного змагання, спортивного зростання та перемоги.

Турнір започатковано з ініціативи тренерів СК «Вікінг», за підтримки рідних та близьких Павла Федорука.

Змагання в Івано-Франківську проводяться вже втретє і стали традиційними для спортсменів нашої області.

В рамках турніру пройшла фінальна частина Чемпіонату України з фрі-файту дивізіону «Еліта» у розділі ММА серед дорослих, а також діти та юнаки змагалися у розділі Лімитид-файт за правилами фрі-файту.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: