У Франківську стартував міжнародний турнір з фігурного катання

25 березня 22:30
Переглядів: 244
фігурне катання

У п’ятницю, 25 березня, в приміщенні Льодової арени, що в Івано-Франківську, вперше стартував відкритий турнір з фігурного катання "Крок до перемоги" за участю спортсменів України та Молдови.

Турнір триватиме два дні, 25-26 березня. У змаганнях беруть участь 180 учасників з 11 областей України, а також Молдови. Наймолодшій фігуристці лише 3 роки, а найстаршій - 46. На змаганнях немає жодного представника Івано-Франківської області - через те, що цей вид спорту в регіоні не розвивається.

За словами начальника управління молоді та спорту ОДА Ростислава Микитюка, такий стан справ у фігурному катанні існує вже не перший рік. "Ми б хотіли розвивати такий вид спорту, як фігурне катання на Прикарпатті, адже ми знаємо, що наші дівчата і хлопці мають непогані успіхи в гімнастиці і легкій атлетиці. Адже фігурне катання - це поєднання хореографії та фізичної підготовки на льоду, - говорить Микитюк. - Але у нас нема кадрів. Ми звертались до Федерації фігурного катання, може, в них є люди, які б могли тут навчатись у Коледжі фізвиховання, а після закінчення - тренувати фігуристів. У нас є дві чудові арени - в Калуші та Івано-Франківську, але потенціал втрачається, бо нема кадрів".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: