У Франківську відбудеться футзальне MiniEuro-2014

12 червня 15:15
Переглядів: 201
футзал

14 червня 2014 року в Івано-Франківському коледжі фізичного виховання відбудеться чемпіонат з міні-футболу «MiniEuro 2014» серед команд компаній з іноземними інвестиціями. У ньому бере участь 14 команд з різних регіонів Західної України, повідомляє МВК.

Мета чемпіонату «MiniEuro» – розвиток аматорського міні-футболу на теренах Західної України. Цього року «MiniEuro» відбудеться вже втретє. Започатковано чемпіонат у 2012 році. Щороку захід набирає обертів – 6 команд у 2012 році, 8 команд у 2013тому та 14 команд цього року.

Оскільки, для ділових людей час – це гроші, чемпіонат відбуватиметься тільки впродовж одного дня: змагання одночасно проходитимуть на трьох майданчиках Івано-Франківського коледжу фізичного виховання.

За перемогу боротимуться працівники найвідоміших виробничих підприємств з іноземними інвестиціями (із США, Швейцарії, Швеції, Німеччини, Італії та Франції) розташовані на території Західної України.

Важливою умовою є те що всі учасники команд не приймають участь у професійних футбольних турнірах. Головний арбітр ретельно перевіряє кожного учасника через базу даних Федерації футболу України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: