У Франківську відбулися півфінальні ігри між баскетболістами-аматорами

14 травня 20:00
Переглядів: 133
Баскетбол

10-11 травня в рамках чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Івано-Франківської області 2016-2017 років  між командами БК «Узвар» та БК «Станіславів».

Тренер БК «Узвар» Андрій Верменічев наголосив на необхідності проведення таких змагань. По-перше, це дозволяє підтримувати фізичну форму. По-друге, це цікава гра, де працюють не тільки ноги, а й руки.

«Баскетбол наразі займає друге місце в області за популярністю. Думаю, він навіть може конкурувати із футболом», – сказав він.

«Вважаю, що це престижний турнір у нашій області. Він потрібний для популяризації баскетболу», – прокоментував граючий тренер БК «Станіславів» Віктор Ковановський.
«Баскетбол – це потужна гра. Займаюся ним з 5-го класу та завжди стараюся знайти час, щоб прийти на тренування та побігати. Добре, що у місті проходять змагання. Вони стимулюють до занять спортом. Після тяжкого робочого дня і тренування додому йдеш змученим, але морально задоволеним», – додав гравець БК «Узвар» Артем Павлов.

Головний суддя обласного чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги, комісар ФБУ Роман Михайленко зазначив, що 10 травня гра була дуже запеклою. Переможець визначався у додатковому часі. З рахунком 79:75 перемогла команда БК «Узвар».

«Можна сказати, що досвід взяв гору над молодістю, адже гравці «Станіславова» молоді та юні», – зазначив він.

11 травня з рахунком 68:87 знову перемогли гравці «Узвару». Вони у фіналі змагатимуться із командою БК «Вамбуд» за 1 і 2 місця, а БК «Станіславів» та БК «Бородчани» – за 3 і 4 місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: