У Франківську відбувся етап чемпіонату України з автослалому

09 листопада 16:00
Переглядів: 151
Автослалом

У суботу, 7 листопада, в Івано-Франківську відбувся шостий етап Чемпіонської серії Федерації автослалому України "Слалом IF".

Гонщики змагалися на Північному бульварі. Змагання, котрі є традиційними для Івано-Франківська, організували Прикарпатський автомобільний клуб за підтримки комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Від самого ранку шанувальники віртуозного водіння спостерігали за тренувальними заїздами, опівдні, після офіційного відкриття, розпочалися безпосередньо змагання.

"Змагання з автомобільного слалому є традиційними для Івано-Франківська. Дуже приємно, що кожного року ми маємо можливість бачити на даному заході все більшу кількість глядачів. Ми хочемо, щоб автомобільний спорт набував якомога більшої популярності на теренах нашого міста", - зазначив голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Віталій Матешко.

За словами президента Прикарпатського автомобільного клубу Олександри Кодак, цьогоріч змагання планували провести до дня автомобіліста, однак через вибори, довелось змістити дату проведення.

"До Івано-Франківська приїхали позмагатись дуже сильні учасники. На жаль, їх не так багато, як б хотілось, але доля чемпіонату вирішилась саме у нашому місті", - відзначила Олександра Кодак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: