У Франківську відбувся п'ятий тур Чемпіонату України ВЮБЛ серед дівчат

10 квітня 19:40
Переглядів: 119
баскетбол

8-9-10 квітня в Івано-Франківську відбувався п’ятий тур Чемпіонату України Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ) серед команд дівчат 2001 року народження.

Учасниками були 4 команди з Вінниці, Чернівців, Мамаївців та Івано-Франківська.

Представниця Федерації баскетболу Івано-Франківської області Аїда Євтушенко зазначила, що дівчата змагаються за 6-9 місця. Один тур зіграли у Вінниці ,а наступний відбудеться у Чернівцях. Поки лідерами є команда з Чернівців. 

«За яке б місце не боролися, завжди у якійсь команді є дитина, кандидат у Збірну України», - зазначила вона.

«Це регулярний Чемпіонат, який проводимо для покращення рівня баскетболу та підготовки майбутніх поколінь. Треба, щоб більше дітей займалися спортом. Краще, хай у залі бігають, ніж курять та вживають алкоголь», - тренер команди Мамаївців Юрій Нікіточкін.

Задоволені іграми й дівчата.
«Мені подобається баскетбол, бо у ньому можна проявити характер і це командна гра. Вона не для слабохарактерних. Також це корисно для здоров’я, а змагання сприяють новим знайомствам», - прокоментувала франківка Соломія Дутка. 
«Ми хочемо набратися більше досвіду, зустрічатися із командами з Рівного, Бердянська тощо. Ми хочемо показати, що село також здатне грати. Мріємо, щоб баскетбол у нашій країні процвітав», - додала гравчиня з Мамаївців Джулія Карузо.

Результати п’ятого туру:

  • Івано-Франківськ-Мамаївці – 52:44
  • Івано-Франківськ-Чернівці – 50:52
  • Мамаївці – Вінниця – 62:54
  • Вінниця – Чернівці – 62:50
  • Мамаївці – Чернівці – 44:51
  • Вінниця – Івано-Франківськ – 41:52
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: