У Франківську вперше проведуть чемпіонат з сили удару

06 квітня 13:15
Переглядів: 154
Удар

Наступного тижня, 15 квітня, в Івано-Франківську відбудеться перший відкритий чемпіонат міста з сили удару.

Про це повідомили у понеділок, 4 квітня, на прес-конференції та презентації нового для Івано-Франківська виду спорту. Участь у захооді взяли директор Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міськради Віталій Матешко, президент федерації ударного спорту України Роман Гуц, учасник літніх Олімпійських ігор в Сіднеї Сервін Сулейманов, керівник бійцівського клубу "Альянс", тренер з мікс-файту, греплінгу, тайського боксу Андріан Петрущак та керівник Відкритого чемпіонату Івано-Франківська з сили удару Ігор Уруський.

У змаганнях братимуть участь чоловік віком від 16 років, які змагатимуться у вагових категоріях до 70 кг, до 90 кг та понад 90 кг.

Змагання є особистими, відтак учасники виборюватимуть першість з сили удару в наступних видах: удар рукою класичним стилем, удар рукою вільним стилем і удар ногою. Удари наноситимуться по спеціальному силоміру, який об’єктивно вимірює силу удару в абсолютній величині (кілограм-сила).

Варто додати, що змагання в Івано-Франківську будуть відкритими, тобто учасниками можуть стати як професійні спортсмени, так і пересічні франківчани. Участь у змаганнях є абсолютно безкоштовною.

Турнір відбудеться 15 квітня в спортивному залі Муніципального фізкультурно-оздоровчого центру (вул. Симоненка, 13). Процедура зважування учасників розпочнеться о 16:00, а змагання  – о 17:00.

Організаторами змагань є Федерації ударного спорту України, Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради, міський центр "Спорт для всіх", генеральний партнер змагань - спортивний клуб "Альянс".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: