У Франківську вшанували героїв-паралімпійців

17 березня 22:02
Переглядів: 125
медаль

З 8 по 12 березня у Празі проходив чемпіонат Європи з легкої атлетики у приміщенні серед спортсменів паралімпійців.

У складі національної паралімпійської збірної команди з легкої атлетики – троє спортсменів з міста Івано-Франківська вибороли 7 високих нагород, серед яких: 2 золоті, 1 срібна і 4 бронзові медалі.

Переможці та призери змагань: Юлія Шуляр (тренер Єрузель Євгеній Іванович) – біг 200 м – ІІІ м.; естафета 4 х 200 м – ІІІм.; Василь Біленко (тренер Антонець Володимир Володимирович) – біг 60 м з бар’єрами – Ім. (рекорд змагань); естафета 4 х 400 м – ІІІ м.; Павло Волуйкевич (тренер Єрузель Євгеній Іванович) – біг 3000м – Ім.; біг 1500 м – ІІм.; естафета 4 х 400 м – ІІІ м.

З цього приводу у п’ятницю, 17 березня, відбулася прес-конференція з переможцями та призерамиКонтинетальної першості. Зокрема, чемпіон-рекордсмен Василь Біленко поділився із присутніми враженнями від виступу:

«Враження від виступу на чемпіонату Європи дуже позитивні. Єдине, що були трішки незручності з організацією. Щодо виступу, то все мені вдалося. Хотілося би свій рекорд присвятити своєму тренеру, якого не стало рік назад – Володимиру Антонцю. Ми довго йшли до такого досягнення, але рекорд, власне, вдалося встановити без нього».

Натомість, ще один наш призер Павло Волуйкевич розповів, що окрім вдалих результатів, сподобалався ще й прийом господарів змагань. «Конкуренти буди дуже сильні, особливо збірна Росії. Але у нашій команді була дуже дружня атмосфера, один одного підтримували».

“Прийде час і ми переможемо Росію», – наголосив начальник управління спорту ОДА Орест Оклієвич. На це, тренер паралімпійців Євген Єрузель відповів: “На 30 гривень добових росіян на переможеш”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: