У Франківську визначать найкращих єдиноборців

11 листопада 17:59
Переглядів: 237
Вільна боротьба

У четвер, 20 листопада, відбудеться засідання круглого столу, присвячене щорічній церемонії нагородження "Воїн року"-2014. До участі запрошуються президенти міських та обласних федерацій, клубів, секцій, осередків та тренерів.

Організаторами заходу виступають старший тренер-викладач ДЮСШ №3 Ігор Йосипів та завідувач кафедри спортивно-педагогічних дисциплін Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, кандидат педагогічних наук, професор Ярослав Яців.

За круглим столом планують обговорити питання та пропозиції щодо визначення найкращих спортсменів року. За словами Ігора Йосипіва, основна мета заходу, який пройде під девізом "В єдності - сила!" - здружити та об'єднати всіх спортсменів та тренерів.

Переможців обиратимуть у номінаціях "Кращий спортсмен" (діти до 12 років, юнаки, кадети, юніори, молодь і дорослі), "Кращий меценат", "Кращий тренер" і "Воїн року"-2014. Критеріями оцінювання слугують виступи на Олімпійських іграх, чемпіонатах та кубках світу та Європи, чемпіонатах та кубках України, турнірах серії "А", "G1", "G2", міжнародних турнірах, міських та обласних чемпіонатах та кубках, всеукраїнських турнірах та інших змаганнях.

Захід відбудеться 20 листопада о 12:00 у ресторані "Фонтуш" (вул. Чорновола, 82).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: