У Франківську визначили кращих гонщиків в автомобільному слаломі

18 травня 17:30
Переглядів: 73
автоспорт

17 травня в Івано-Франківську проходили змагання з автослалому "Станіславська весна-2015", як перший етап чемпіонату України з фігурного водіння.

Обласний центр Прикарпаття прийняв Перший етап Чемпіонату України з автомобільного слалому. Водночас Прикарпатський автоклуб провів клубні змагання "Станіславська весна-2015". Участь у змаганнях, що їх організував Прикарпатський автоклуб спільно з комітетом фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, взяли більше двох десятків гонщинків.

Кращий результат серед задньопривідних авто показав франківець Олег Федик, що виступав на Nissan Sibvia. Він пройшов дистанцію за 1 хв. 45 с.

В класі передньопривідних авто гонщики поділилися на дві групи – загального заліку і RPOSport, в якій виступали вже професійні гонщики, призери та переможці попередніх Чемпіонатів України з автослалому.

У загальному заліку найкращий час показала тисменичанка Наталія Федик на Honda CRX.

В групі RPOSport перемогу здобув львів'янин Іван Ракус – 1 хв. 05 с, другим був франківець Володимир Власенко – 1 хв. 09 с. Обоє на Honda CRX.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: