У Франківську завершився зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби

13 березня 20:42
Переглядів: 133
спортивна ходьба

Протягом двох днів, 11 і 12 березня, в Івано-Франківську вже традиційно відбувався чемпіонат України зі спортивної ходьби.

До міста прибули близько 180 атлетів та тренерів з 15 областей України та один скороход зі своїм особистим тренером із Литви. Змагання проходили по вул. Незалежності у центральній частині міста.

Атлети розіграли 12 комплектів нагород серед чоловіків, жінок, чоловіків молодь, жінок молодь, юніорів та юнаків на дистанціях 35, 20, 10, 5, 3 і 2 км. Прикарпаття представляли 19 атлетів в усіх вікових категоріях.

Зазначимо, що ці змагання були відбірковими на Кубок Європи зі спортивної ходьби, котрий пройде у травні в місті Подебради (Чеська Республіка).

Головний тренер збірної України з видів витривалості Сергій Романчук зазначив, що через складну погоду на високі результати було годі очікувати. "У перший день змагань було вітряно і йшов дощ, в другий - за +4 пішов мокрий сніг", - сказав Романчук.

Франківські скороходи вибороли три срібні нагороди. Андрій Водвуд у категорії молодь чоловіки на дистанції 20 км посів друге місце із часом 1:29:20. Вікторія Дмитрів також посіла друге місце серед дівчат до 18 років, подолавши 5 км за 26:17. Інше "срібло" здобула Анастасія Соловій у категорії дівчат до 16 років, показавши час 9:53 на 2 км. За крок до нагород зупинився Валерій Літанюк, який посів 4 місце серед чоловіків на дистанції 35 км, пройшовши її за 2:35:35.

Із повними результатами змагань можна ознайомитись тут

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: