У Франківську змагалися найсильніші джитсери країни

27 березня 15:29
Переглядів: 209
джиу

25 березня в Івано-Франківську відбувся відкритий чемпіонат Івано-франківської області «Tiger Championship» серед дітей та дорослих, в який прийняли участь 330 спортсменів.

Серед гостей були: СК “БОРЕЦЬ” ZR TEAM м.Кропивницький, Fight Sports ZR TEAM м.Київ, ZR TEAM м.Львів, ZR TEAM м.Хмельницький, ATOS Ukraine м.Одеса, СК Титаканадзе м.Миколаїв, Гарда м.Луцьк, СК “АХІЛЕС” м.Тернопіль, СК ЛЕГІОН м.Снятин,СК “КЛЯШТОР” м.Коломия, СК “ТИГР”, СК “ПРАЙМ”, СК “КАНО”, FT RUDE BOY.

«Чемпіонат пройшов на одному подиху, кількість емоцій в залі перевищувала, на татамі кожний, без виключення, клуб показував хорошу техніку і командний дух. Наймолодшому учаснику майже 4 рочки а вага чуть більше 14 кг!», – повідомили організатори турніру.

«Дитячі команди з кожним роком показують все вищий рівень роботи на килимі. Що свідчить про успішну роботу клубів і організацій. Майбутні чемпіони світу вже прямують по своєму шляху до найпрестижніших п’ядесталів а ми поможемо нашим дітям у цьому! Тому що майбутнє бразильського джиу-джитсу України у наших з вами дітях», – йдеться у дописі франківський джиу-джитсерів.

В загально командному заліку серед дітей перше місце зайняв СК “ТИГР” м.Івано-Франківськ, друге місце ATOS UKRAINE м.Одеса, третє місце ZR TEAM м.Хмельницький. Серед дорослих перше командне місце зайняв СК “АХІЛЕС” м.Тернопіль, друге Гарда м.Луцьк, третє СК “БОРЕЦЬ” ZR TEAM.

«Всім клубам та їх учасників дякуємо за участь, разом ми стаємо сильніші! Спільними зусиллями ми піднімемо рівень бразильського джиу-джитсу на високий рівень!», – додали організатори дійства.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: