У футбольному клубі "Карпати" штиль, спокій і відпустка після важкого і знову неоднозначного сезону

25 травня 23:00
Переглядів: 333
Мазяр

У футбольному клубі «Карпати» штиль, спокій і відпустка після важкого і знову неоднозначного сезону. Таке враження, що нічого не відбувається. Але що менше навіть натяків на новини, то більше розмов і навколофутбольних чуток, пов’язаних із «зелено-білим» клубом.

Насамперед йдеться про кандидатуру майбутнього головного тренера «Карпат» – якраз це найбільше цікавить львівських уболівальників. Із часу нашої останньої публікації, в якій «СПОРТИВКА» повідомляла про начебто «фаворитизм» у цьому плані колишнього наставника прем’єрлігівської «Сталі», а зараз головного тренера друголігового «Вереса» (Рівне) Володимира Мазяра, чутки пішли трохи в інше русло: обізнані люди стверджують, що маятник хитнувся в інший бік, і тепер шанси Андрія Тлумака дещо збільшилися. Мовляв, різні шептуни з «карпатівського» середовища «присіли на вуха» почесному президентові Петру Димінському й активно переконують, що краще призначити «свого» Тлумака, ніж нібито «чужого» Володимира Мазяра. Про Олега Лужного наразі і не кажуть нічого.

Однак ледь не всі львівські навколофутбольні експерти та пліткарі сходяться в одному: Петро Димінський настільки непередбачуваний, що може «втнути», що завгодно. І ніхто не спрогнозує, що йому завтра « в голову стрельне»…

А тим часом Володимир Мазяр заперечив інформацію, яку минулого тижня розповсюдила «СПОРТИВКА»: «Можу запевнити, що та інформація не відповідає дійсності. Так, я перебував на тренерських курсах у Києві, але до Львова при цьому не вирушав! І жодних зустрічей із представниками «Карпат» не проводив».

При цьому теперішній керманич рівненського «Вереса» натякнув, що мріє працювати у прем’єр-лізі саме з львівськими «Карпатами»: «Розумієте, кожен, хто виріс, грав у футбол або тренував команди на Львівщині, мріє одного дня опинитися в «Карпатах». Будучи футболістом, я мріяв грати за «Карпати», тож і коли став тренером – також мрію із часом спробувати свої сили у цьому клубі. Та й розмови всілякі були, за ці роки з’являлися різні чутки й навіть пропозиції… Але зараз, ось конкретно тепер, жодних переговорів немає».

Крім того, Володимир Мазяр пояснив, що його майбутнє пов’язане насамперед із «Вересом»: «Перед нашою командою стоять амбітні завдання. Вся Рівненщина живе мрією побачити «Верес» у першій лізі. У цій ситуації я, як тренер, повністю зосереджений на нинішніх справах моєї команди. Тим більше, що у нас залишається всього два тури, на які потрібна максимальна концентрація від кожного, хто є в колективі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: