У Городенці відбувся зональний турнір чемпіонату України

27 грудня 11:57
Переглядів: 142
футзал

У Городенці відбувся відбірковий зональний турнір чемпіонату України з футзалу серед команд юнаків 2002 року народження. Всі три команди Прикарпаття здобули путівки до фінального етапу змагань, а першими, набравши максимальну кількість балів, стали юні господарі.

П’ять команд Західного регіону країни –«Спортлідер»(Хмельницький), «Енергія»(Львів), «Ураган» (Івано-Франківськ), ДЮСШ (Рогатин)та ДЮСШ (Городенка) – виборювали чотири путівки до фінальної частини чемпіонату, що відбудеться в лютому наступного року.
Як і слід було очікувати, зайвою виявилася значно молодша за віком комана з Поділля. Хоча, незважаючи на вік, юні хмельничани не виглядали хлопчиками для биття, а показали доволі зрілий рівень.
До фінальної частини увійшли три команди з Прикарпаття та наші сусіди зі Львова, які посіли другу сходинку змагань. Третіми стали хлопчики з обласного центру, а четвертими опинилися гравці з Рогатина. Вихованці Юрія Гавриша з Городенки на цій стадії змагань упевнено посіли перше місце, про що свідчать результати в турнірній таблиці.
Городенківські вболівальники в ці дні насолоджувалися змістовною грою команд та окремих гравців. Особливо до вподоби були дії нашого Василя Буртника, який нині підвищує свою майстерність у Львівському державному училищі фізичної культури.
Попереду в хлопчиків та їх наставників нелегкі тренування в плані підготовки до подальших баталій за звання чемпіонів України.

ПІДСУМКОВА ТАБЛИЦЯ
зональних змагань чемпіонату України з футзалу серед юнаків 2002 р. н.

Західна зона. 22 – 25 грудня. Спортзал ДЮСШ м. Городенки

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: