У гравців львівського ГК "Галичанка" були значні проблеми з реалізацією

08 листопада 18:57
Переглядів: 241
галичанка

По завершенні другого матчу 5-го туру жіночої гандбольної Суперліги, у якому львівська «Галичанка» знову програла ужгородським «Карпатам» (14:24), своїми враженнями від гри поділилися тренери та гравці обох команд. 

Авторкою найбільшої кількості голів у ворота «Галичанки» стала «карпатівка» Дарина Кот. Дарина грає під номером 11 і саме таку кількість м’ячів забила як в першій, так і в другій грі.

Дарина Кот (гравець «Карпат»): «Ми багато сил виклали у першій грі, через що у другій грати було важче. Ще й сказали нам перед матчем форму поміняти. Оскільки у нас були сірі кольори, у «Галичанки» фіолетові, а треба, щоб одна команда грала у світлому. Для гравців – поганий знак переодягати форму перед грою.

З «галичанками» спершу йшли на рівних, а потім вони не забили один, другий, третій м’ячі і просто «посипались». А судді, вважаю, тут ні до чого. Судді можуть допомогти одним-двома м’ячами, а на табло була різниця у десять.

У минулому сезоні з «Галичанкою» я не грала, оскільки якраз тоді отримала травму, але зараз відновилася і була рада зіграти з основними суперницями. Думаю, значну роль у нашому успіху зіграло повернення тренера Бориса Петровського».

Найбільше за гру «Галичанки» хвилювалася гандболістка команди Наталія Воловник, яка не змогла підтримати товаришок на майданчику, оскільки ще відновлюється після травми.

Наталія Воловник (гравець «Галичанки»): «У грі наші багато не реалізували виходів один на один. А це ж стовідсотковий гольовий момент, в який потрібно обіграти лише воротаря, але, на жаль, Ірина Яблонська виявилась хитрішою. Неточні передачі між нашими були, коли м’яч просто таки губили, та це більше через хвилювання – у певні моменти не витримували психологічно. Свою роль відіграли різні суддівські рішення в однакових ситуаціях.

З «Галичанки» пішли лідери. Додали декількох нових гравців, а їх обкатка у іграх Суперліги ще недостатня, тим паче для такого суперника, як «Карпати». Наступне протистояння з ужгородками у лютому 2016 року. Тож час ще є. Так просто не здамося! Будемо готуватись до наступних ігор з «Карпатами», але спочатку потрібно зіграти Єврокубок і у чемпіонаті України з іншими командами».

А ось і коментар самої суперворотарки «Карпат» Ірини Яблонської, чудові сейви у виконанні якої не дозволили «галичанкам» реалізувати безліч голів.

Ірина Яблонська (воротар і капітан «Карпат»): «Я можу оцінити на тисячу відсотків нашу команду. Ми були впевнені, що переможемо! Стояли одна за одну стіною, ми виступили, як справжня, єдина команда. А «галичанки», вважаю, не зуміли до кінця оговтатись після першої поразки від нас. І коли у певний момент друга гра пішла за сценарієм першої, тобто «галичанки» почали відставати на два–три  м’ячі, вони не зуміли зібратися, а навпаки розклеїлися. Почали частіше помилятися, і ми перемогли на їх помилках.

На рахунок криків з трибун на адресу суддівства скажу так: траплялося, що судді помилялися не тільки щодо «Галичанки», але і в наш бік, та ми ж не виставляємо претензій».

Один лідерів «Галичанки», гравець національної збірної Наталія Сабова після другої поразки від «Карпат» була страшенно обурена суддівством, але визнала, що головна причина поразок – низька реалізація.

Наталія Сабова (гравець «Галичанки»): «У цій грі в нас були значні проблеми з реалізацією. Дуже вдало зіграла їхня воротарка Ірина Яблонська. Ми створювали достатньо моментів, але ніяк не могли знайти в собі сили, щоб виконати останню дію – обіграти воротаря.

Не хочу нікого засуджувати, але деякі «карпатівки» вели себе зовсім не коректно на майданчику. Можливо, це було не надто помітно для глядачів, але були і поштовхи у спину, удари по обличчю і тому подібне. На що судді ніяк не реагували. «Карпатам» судді дозволяли робити у грі все, що вони хотіли. Ми ж не мали права робити нічого – одразу вилучали або давали попередження. Скажу одне: викрики глядачів «Ганьба!», які були адресовані суддям, говорять самі за себе. А мені, як гравцю, не коректно обговорювати суддівство».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: