У Івано-Франківську стартував турнір пам'яті Петра Савчука

04 червня 13:00
Переглядів: 194
Футбол

3 червня на стадіоні "Наука" в Івано-Франківську стартував V-й за ліком дитячо-юнацький футбольний турнір пам'яті заслуженого тренера Української РСР Петра Савчука. Наймасовіший серед дитячо-юнацьких команд на Прикарпатті турнір триватиме з 3 по 5 червня і пройде на трьох стадіонах обласного центру: "Наука", МЦС "Рух" та "Юність".

В цьому році до Івано-Франківська з різних куточків України приїхали 43 футбольні команди юнаків 2004-2007 років народження. Вперше на Прикарпаття завітав представник Молдови – команда юних футболістів із Бричан.

Урочисте відкриття дитячого турніру з футболу здійснив заступник голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Василь Луцький, який привітав усіх учасників та побажав справедливої перемоги найсильнішій команді. До привітального слова також приєдналися міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, заслужений тренер України Петро Кушлик та син Петра Савчука – Андрій Савчук.

Голова ІФФФ Тарас Клим вручив Андрію Савчуку почесну відзнаку обласної федерації футболу за заслуги у розвитку масового футболу на Прикарпатті, присвячену 25-ї річниці з Дня заснування Івано-Франківської обласної федерації футболу.

Дітвора оплесками віддячувала за промови, побажання, вітання та поздоровлення всім почесним гостям. Далі капітани команд під звуки Гімну України підняли Державний Прапор, а потім всі присутні були ознайомлені з Регламентом та календарем турніру.

Після урочистого відкриття турніру на поле вийшли команди, щоб відкрити турнір не лише формально, а й безпосередньо грою.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: