У Івано-Франківську відбулися "Богатирські ігри" в рамках відбіркового Кубку Західного регіону України

29 липня 15:59
Переглядів: 250
богатирські ігри

27 липня у Івано-Франківську з ініціативи відомого прикарпатського стронгмена та рекордсмена Назара Павліва відбулиcя "Богатирські ігри". Видовищні змагання, які проходили на Вічевому майдані міста, мали статус відбіркового Кубку Західного регіону України.

Сонячного недільного дня до обласного центру Прикарпаття завітали найсильніші атлети Західної України, зокрема з Івано-Франківська, Чернівців, Львова та Закарпаття. Кожен з учасників показував свої силові вміння у шести класичних богатирських вправах.

Зокрема багатирі під пильним наглядом головного судді змагань Назара Павліва наввипередки тягнули на собі «коромисло» вагою 270 кілограм, підіймали 70-ти кілограмову гирю та 100-кілограмову «колоду», носили мішки та перекидали колесо від вантажівки.

Окрім того під час змагань було проведено й два конкурси для глядачів, найсильніші серед яких також отримали призи. Не забув Назар Павлів і про найменших вболівальників, для яких влаштував оригінальний конкурс. Малеча повинна була наввипередки надути кульки, а переміг той, у кого вона найшвидше луснула.

До речі, сам Павлів показав франківчанам та гостям міста своєрідний майстер-клас із надування гумової грілки доти, доки вони не тріснуть. Назар з легкістю упорався із завданням. Нагадаємо що два роки назад він «порвав» сім грілок за дві хвилини.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: