У Івано-Франківську відбувся на Кубок України з шашок

18 вересня 17:32
Переглядів: 141
шашки

Ззовні непорушна тиша та спокій, а всередині вирують пристрасті. В Івано-Франківську відбувся турнір на Кубок України з шашок. У розпалі другий етап першості під назвою “Швидка гра”. Це означає, що найближчі півгодини для кожного гравця шашкова дошка стає всесвітом, а думки рухають фішки до перемоги. Попередній етап інтелектуального змагання тривав довше – до 5-и годин. А попереду -найшвидший. Партія “Блискавичної гри” займає лише 5-10 хвилин. Настільна гра зібрала три десятки учасників з різних куточків України.

Аби здобувати гідні результати, необхідно по чотири години грати щодня, кажуть майстри настільної гри, – А ще володіти неабиякою витримкою. Єдиний гросмейстер серед учасників – Ольга Балтажи. За плечима спортсменки – 30 років ігрового досвіду. Своїми суперниками на цьому турнірі обрала чоловіків. Саме вони є “сильнішими ” на світовому рівні. У попередньому “раунді” їй вже вдалося випередити представників сильної статі. Споглядаючи за грою, розумієш: пасти задніх – це не про неї. Окрім задоволення, “шашки” дарують величезну користь, каже заслужений майстер спорту.

Про користь цієї настільної гри добре знають і наймолодші учасники. Завдяки їм місцеві школярі краще засвоюють точні науки.

А от найстаршому шашкістові Григорію Саєнку із Луганщини інтелектуальна гра допомагає відчувати себе виваженою та щасливою людиною. До того ж подібні турніри дають змогу подорожувати та пізнавати місцеву культуру. На цих змаганнях чоловік досягнув свого кращого результату.

Наступний крок для спортсменів – європейський і світовий чемпіонати. Аби підігріти азарт і натхнення до нових здобутків івано-франківський богатир Назар Павлів продемонстрував власну силу духу : зігнув цвяхи та надув грілку. Вона феєрично трісла, символізуючи фінал Чемпіонату з шашок – 100. Його учасники отримали заслужені кубки та книжки про Прикарпатський край.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: