У Івано-Франківську визначились переможці чемпіонату області з легкої атлетики

19 січня 23:35
Переглядів: 221
легка атлетика

З 16 по 17 січня в Івано-Франківську проходив чемпіонат області з легкої атлетики у приміщенні та чемпіонат області з легкоатлетичних метань. Понад 160 атлетів з усієї Івано-Франківщини змагались у 14 легкоатлетичних дисциплінах.

Для дорослих спортсменів, юнаків та дівчат, а також юніорів ці змагання стали відбірковими до всеукраїнських зимових чемпіонатів.

Серед усіх дисциплін найбільше учасників було у штовханні ядра - 52 спортсмени. Також традиційно багато атлетів змагались у спринті та бігові на середню дистанцію.

Результати змагань:

50 м жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Жмурко Тамара - 6,46

2. Куртяк Руслана - 7,09

3. Розметанюк Марія - 7,11

60 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Сенів Людмила - 7,63

2. Бресь Ольга - 8,33

3. Бучій Діана - 8,34

400 м жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Дідоводюк Олеся - 59,23

2. Мельничук Христина - 1.05,18

3. Тимрик Тетяна - 1.06,40

400 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Дудич Анна - 1.07,00

2. Яремчук Тетяна - 1.07,30

3. Харащук Тетяна - 1.07,58

1500 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Андрюк Ольга - 5.12,87

2. Горіховська Маряна - 5.16,23

3. Хемич Валентина - 5.21,59

3000 м спортивна ходьба жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Суслик Ганна - 13.40,52

2. Данилюк Іванна - 14.56,59

3. Бабінчук Анна - 15.49,30

3000 м спортивна ходьба дівчата 1998 р.н і молодші

1. Соловій Анастасія - 16.34,87

2. Закамська Надія - 19.30,10

3. Язловецька Ольга - 19.36,07

Потрійний стрибок дівчата 1998 р.н і молодші

1. Бровчук Стефа - 10,25

2. Мочарна Анна - 10,18

3. Гаркот Діана - 9,59

Стрибок у висоту дівчата 1998 р.н і молодші

1. Павлів Юлія - 130

2. Антонюк Христина - 120

3. Грузін Яна - 120

Метання молоту 3 кг дівчата 1998 р.н і молодші

1. Антонюк Любов - 45.24

2. Бруско Світлана - 42.66

3. Копилець Маряна - 41.18

Метання спису жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Різничук Ростік - 41,06

2. Павлюк Назарій - 37,10

Метання спису дівчата 1998 р.н і молодші

1. Білова Василина - 45,10

2. Маріяш Влада - 28,60

3. Охота Надія - 25,40

Метання диску жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Брайляк Любов - 46,36

2. Облещук Галина - 40,30

3. Змієвська Слава - 34,40

Метання диску дівчата 1998 р.н і молодші

1. Охота Надія - 22,90

2. Гошовська Лілія - 16,40

Штовхання ядра жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Облещук Галина - 17,94

2. Брайляк Любов - 16,47

3. Паньків Христина - 10,51

Штовхання ядра дівчата 1998 р.н і молодші

1. Бєлова Василина - 21,59

2. Бойчук Христина - 13,24

3. Маріяш Влада - 10,00

200 м жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Шуляр Юлія - 28,47

2. Малецька Катерина - 30,50

3. Борко Ірина - 31,19

200 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Сенів Людмила - 28,05

2. Дудич Анна - 29,59

3. Вінницька Анна - 29,69

800 м жінки, юніорки 1997 р.н і старші

1. Дідоводюк Олеся - 2.11,09

2. Мельничук Христина - 2.32,70

3. Суханова Христина - 2.50,69

800 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Горіховська Маряна - 2.27,99

2. Андрюк Ольга - 2.31,73

3. Хемич Валя - 2.38,14

3000 м жінок 1997 р.н. і старші

1. Сологуб Юлія - 13.28,87

2. Грицак Ольга - 13.05,80

3. Атамас Роксолана - 14.26,53

3000 м дівчата 1998 р.н. і молодші

1. Жильцова Вікторія - 12.02,96

2. Соловій Анастасія - 13.18,80

3. Язловецька Ольга - 14.26,53

Стрибок в довжину дівчата 1998 р.н і молодші

1. Гаркот Діана - 4,68

2. Бровчук Стефа - 4,40

3. Грузін Яна - 3,46

50 м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Шеремета Владислав - 5,76

2. Цьок Назар - 5,62

3. Бахі Гей - 5,72

60 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Блонський Влад - 7,20

2. Бобик Ілля - 7,31

3. Філіпських Валентин - 7,36

400 м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Біленко Василь - 54,73

2. Рогович Лесик - 55,37

3. Федосюк Іван - 56,53

400 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Мудрий Ярослав - 54,77

2. Новосад Олександр - 56,09

3. Кучер Вадим - 57,9

1500 м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Волуйкевич Павло - 4.17,56

2. Дяків дмитро - 4.18,57

3. Жмака Віталій - 4.21,84

1500 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Назарійчук Назар - 4.28,58

2. Кушнір Євген - 4.31,38

3. Майба Любомир - 4.49,78

5000 м с/х чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Літанюк Валерій - 22.56,52

2. Водвуд Андрій - 22.57,60

5000 м с/х юнаки 1998 р.н і молодші

1. Соловій Олексій - 24.29,58

2. Яремко Олег - 25.36,66

3. Дзьон Олег - 27.46,95

Потрійний стрибок чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Біленький Володимир - 12,66

2. Леник Андрій - 12,18

3. Федосюк Ваасиль - 11,68

Потрійний стрибок юнаки 1998 р.н і молодші

1. Наум Влад - 9,24

2. Стефанищів Роман

3. Хименко Олександр

Стрибки у висоту чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Наум Влад - 175

2. Кузів Влад - 145

3. Дідушко А - 140

Штовхання ядра 7 кг чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Шарий Іван - 16,74

2. Вітенко Іван - 15,49

3. Михальчук Дмитро - 13,11

Штовхання ядра 5 кг юнаки 1998 р.н і молодші

1. Гуцул Іван - 14,24

2. Римарук Віталій - 14,03

3. Журавський Вол. - 13,16

Метання спису чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Максимович Тарас - 57,90

2. Терлецький Роман - 56,90

3. Пілянський Миколя - 55,01

Метання спису юнаки 1998 р.н і молодші

1. Стефанищів Роман - 45,10

2. Костів Володимир - 37,30

3. Гуцул Петро - 36,60

Метання молоту 6 кг чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Гаврилюк Михайло - 71.30

2. Коновалов Віталій - 60.58

3. Мисливчук Володимир - 70.20

Метання молоту 6 кг юнаки 1998 р.н і молодші

1. Гаврилюк Михайло - 75.90

2. Фарзуллеєв Назар - 38.10

3. Семенюк Василь - 37.98

Метання диску чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Кузьович Павло - 32,87

2. Локатир Василь - 30,90

3. Костів Володимир - 24,55

Метання диску юнаки 1998 р.н і молодші

1. Кузьович Павло - 32,87

2. Локатир Василь - 30,90

3. Костів Володимир - 24,55

200м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Цьок Назар - 23,97

2. Шеремета Влад - 24,53

3. Біленко Василь - 24,72

200 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Блонський Влад - 25,23

2. Вівчарук Василь - 26,38

3. Никифорук Денис - 26,95

800 м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Сеник Стас - 1.59,98

2. Грищишин Ю - 2.00,36

3. Волуйкевич Павло - 2.04,12

800 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Назарійчук Назар - 2.04,95

2. Новосад О - 2.08,93

3. Мудрий Ярослав - 2.09,25

3000 м чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Тимків Тарас - 9.04,73

2. Водвуд Андрій - 10.22,59

3. Літанюк Валерій - 10.23,33

3000 м юнаки 1998 р.н і молодші

1. Бабій Павло - 10.39,58

2. Яремко Олетепан - 10.52,52

3. Соловій Олексій - 11.11,80

Стрибки у довжину чоловіки і юніори 1997 р.н і старші

1. Джумагалиджов Вепа - 6,48

2. Біленький Володимир - 5,67

3. Демяник Василь - 5,56

Стрибки у довжину юнаки 1998 р.н і молодші

1. Костів Назар - 5,85

2. Стефанищів Роман - 5,45

3. Галів Олександр - 5,23

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити