У Калуші на території школи №5 відкрили спортмайданчик

26 жовтня 18:52
Переглядів: 328
мяч

У місті хіміків урочисто відкрили ще один спортивний майданчик із штучним покриттям. Його спорудили за кошти міського бюджету Калуша на території ЗОШ №5.

Рішення міськради про розміщення саме в мікрорайоні вулиць Хіміків та Олекси Тихого третього в місті спортмайданчика зі штучним покриттям було невипадковим, адже ця частина Калуша вже давно потребувала такого об’єкта. Тож його відкриття стало справжнім святом як для учнів і вчителів ЗОШ №5, так і мешканців довколишніх будинків.

Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим висловив сподівання, що не тільки учні цього загальноосвітнього навчального закладу, а й усі калушани, які приходитимуть на майданчик зі штучним покриттям, щоб займатися фізичною підготовкою та улюбленими ігровими видами спорту, бережно ставитимуться до новоспорудженого об’єкта. На його думку, після завершення уроків в школі на ньому можуть до 5-ої чи 6-ої години вечора тренуватися вихованці відділення спортивного орієнтування, що базується в ЗОШ №5, а пізніше й усі, хто забажає. Буде відкритим спортмайданчик для відвідувачів і в суботу та неділю.

У день його відкриття першими випробували поле із штучного покриття юні футболісти. На спортмайданчику відбувся футбольний турнір серед учнів 5-6-их класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Калуша. Символічними ударами по м’ячу розпочали змагання міський голова Ігор Насалик та його заступник Галина Романко.

Ну а переможцем турніру стала команда ЗОШ №6. Відзначились в ньому і команди ЗОШ №1 та СЗОШ №2, які посіли відповідно друге й третє місця.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: