У Калуші новий хокейний сезон відкрили святом хокею

27 листопада 07:42
Переглядів: 197
хокей

Минулої неділі в льодовому палаці "Нафтохімік-арена" відбулося свято хокею, яким офіційно відкрили в Калуші хокейний сезон 2014-2015 рр.

На урочисте відкриття завітав начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, який згодом символічним вкиданням шайби розпочав матч між дитячою командою "Калуський легіон" та командою батьків "Білі слони".

Виступили на урочистому відкритті свята хокею і начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міськради Михайло Клим, директор Івано-Франківського обласного комунального підприємства "Льодова арена" Євген Геренда та Калуський декан УПЦ КП, настоятель храму Усіх святих землі української о. Григорій Мороз. Священик перед початком поєдинку поблагословив дорослих і юних хокеїстів.

Незважаючи на те, що "Калуський легіон" представляли гравці 8-9-річного віку і навіть молодші, хокеїстам команди батьків "Білі слони" було нелегко протистояти юним вихованцям тренера Андрія Куця. За три періоди, кожен з яких тривав 10 хвилин, вони спромоглися закинути у ворота "Калуського легіону" тільки чотири шайби. Діти ж змусили голкіпера "Білих слонів" виймати шайбу з воріт більше разів. Двічі вона перетнула лінію воріт у першому таймі. У другій десятихвилинці команда "Білі слони" спромоглася рахунок зрівняти – 2:2. Але в третьому таймі діти таки втерли носа батькам. Гравці "Калуського легіону" закинули у ворота "Білих слонів" п’ять шайб, а пропустили у власні тільки дві.

Юних переможців матчу нагородили кубком, грамотами та великим тортом, який спекли мами дітей. Крім того, у перерві після першого тайму гравці "Калуського легіону" та охочі глядачі мали можливість виграти індивідуальний приз. Для цього потрібно було закинути у порожні ворота шайбу, виконавши удар ключкою від центрального кола хокейного майданчика.

На святі хокею діти, яких минулої неділі прийшло чимало до льодового палацу, мали можливість оглянути всі приміщення цієї спортивної споруди, приміряти ковзани, шлем, рукавиці та іншу екіпіровку хокеїста, записатися в дитячу хокейну команду "Калуський легіон" чи "Білі ведмеді". А учні 1-5 класів могли безкоштовно покататися на ковзанах.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: