У Калуші проходили змагання з волейболу серед учнів

24 листопада 10:00
Переглядів: 115
Волейбол

17-18 листопада у Калуші проходили змагання з волейболу серед учнів ВПТУ(перша група). Волейболісти показали цікаву змістовну гру. Хочиться відмітити такі заклади, як ВПУ-21, ВПУ-7, ВПУ СОТ, ВПУ-13. У наполегливій боротьбі перше місце вибороли волейболісти з м.Калуша учні ВПУ-7, другі ВПУ-21, треті ВПУ СОТ.

Свято волейболу завітало до Калуша вдруге за тиждень. З 19 по 20 листопада учні професійно-технічних училищ (ПТУ – друга група) Івано-Франківської області в рамках обласної спартакіади визначали кращу юнацьку волейбольну команду. Четвірка лідерів продемонструвала не менш видовищні баталії, як і юнаки з ВПУ. Та беззаперечним лідером у цих змаганнях були учні ПЛАТіБу, що отримали перемоги в усіх фінальних матчах. На другу сходинку піднялись юнаки з ПБЛ із Івано-Франківська, а от третіми були спортсмени з ПТУ №11 м. Надвірна.

Призери змагань у двох групах були нагородженні Кубками а гравці медалями та грамотами Івано-Франківського обласного відділення(філії) Комітету  фізичної культури та спорту МОН України.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: