У Калуші проходить спартакіада серед колективів підприємств ФСТ "Україна"

02 грудня 09:00
Переглядів: 154
Волейбол

Калуська міська організація ФСТ "Україна", провела у ФСК "Нафтохімік" турнір з волейболу за програмою спартакіади серед трудових колективів підприємств міста. Щоправда, до участі в ній офіційно не запрошувалося найбільше підприємство Калуша - ТОВ "Карпатнафтохім" - передусім з тих міркувань, що воно двічі на рік проводить власну спартакіаду з багатьох видів спорту серед своїх структурних підрозділів.

На урочистому відкритті волейбольного турніру голова Калуської міської організації ФСТ "Україна" Василь Лабик, привітавши його учасників та всіх присутніх з початком змагань, запропонував залові вшанувати хвилиною мовчання пам’ять жертв голодоморів в Україні. А після виконання Гімну України та підняття капітанами команд Національного прапора майданчик ФСК "Нафтохімік" став ареною захоплюючої боротьби волейболістів за чемпіонство.

П’ять команд, які виявили бажання взяти участь у змаганнях, були шляхом жеребкування розподілені в дві підгрупи, до яких ввійшли відповідно два і три волейбольні колективи.

Протистояння команд житлово-комунального господарства міськради і ПП "Техноресурс", які потрапили до однієї підгрупи, завершилось на користь останньої. Техноресурсівці перемогли комунальників з рахунком 2:0 і забезпечили собі вихід до фіналу. Переможцем другої підгрупи стала команда Калуської ТЕЦ, яка обіграла команди ТОВ "Таркетт Вінісін" і Калуського РЕМ з однаковим рахунком 2:0. А ось поєдинок між суперниками волейболістів теплоелектроцентралі завершився перемогою команди "Таркетт Вінісін".

Вона і зустрілася у матчі за третє місце з командою ЖКГ міськради. Однак вибороти "бронзу" їй не судилося. Сильнішою виявилася команда ЖКГ міськради, у складі якої виступала й одна представниця слабшої половини. До речі, і команда "Таркетт Вінісін" виокремлювалась серед інших тим, що не була суто чоловічою. До її складу входили дві волейболістки.

У поєдинку за звання чемпіона спартакіади з волейболу команда Калуської ТЕЦ лише в першому сеті спромоглася більш-менш гідно протистояти суперникові. Однак у другому сеті перевага команди ПП "Техноресурс" виявилась незаперечною, яка й здобула бажану перемогу із загальним рахунком 2:0 (21:18 і 21:10).

Всі три кращі команди волейбольного турніру були відзначені кубками та грамотами.

Варто також сказати, що спартакіада серед трудових колективів Калуської міської організації ФСТ "Україна" завершиться наступної неділі, 6 грудня, змаганням з настільного тенісу. А змагання з волейболу вже були третіми в її програмі. Раніше були проведені змагання з шахів і міні-футболу, переможцями яких стали відповідно команди Калуської ТЕЦ і Калуського РЕМ.Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: